disolom0a46

Miguel Lomel Lomel itibaren Town of Schuyler, New York 13340, Birleşik Devletler itibaren Town of Schuyler, New York 13340, Birleşik Devletler

Okuyucu Miguel Lomel Lomel itibaren Town of Schuyler, New York 13340, Birleşik Devletler

Miguel Lomel Lomel itibaren Town of Schuyler, New York 13340, Birleşik Devletler

disolom0a46

Carolyn Parkhurst inanılmaz bir romancı; Eğer The Dogs of Babel (2003) 'i hiç okumadıysanız, kesinlikle istek listenize eklemeniz gerekir. Okuyucuları şok etme ve karakterleri bu kadar yakından yazma yeteneği gerçekten bir armağan. Octavia Frost, en son yayını, şimdiye kadar yazdığı ve "Nobodies Album" başlıklı tüm kitapların tüm son bölümlerini yeniden yazan çok satan bir romancıdır. Bitmiş makaleyi editörüne teslim ederken Octavia, ünlü müzisyen oğlu Milo'nun kız arkadaşının öldürülmesi nedeniyle tutuklandığı bir haber haberine bir göz atıyor. Onunla Milo arasındaki yabancı ilişkiye rağmen, Octavia ana içgüdülerini takip edemez ve oğluna destek vermek için doğrudan Los Angeles'a uçar. Bu hikayeye eşlik eden, Octavia'nın ailesinin geçmişinin ve Milo'nun yetiştirilmesinin Milo'nun görünür erimesine neden olup olmadığını değerlendirdiği yan arsa. Buna ek olarak, Octavia'nın "The Nobodies Album" adlı son bölümlerinin tamamı Parkhurst'un romanı boyunca serpiştirilmiş ve Octavia ve Milo'nun aile geçmişi hakkında gizli detayları ortaya koyuyor. The Nobodies Album'daki birinci bölümün ilk sayfası güzel yazılmıştır ve hemen dikkatinizi çekecektir; Octavia Frost'un gururlu sesi, izleyicileri üzerindeki etkisine atıfta bulunarak yazılı eserlerini savunuyor: "Ama bu nokta değil - kitap rafa geri konduktan sonra sürecek bir şey yazmak mı?" Neden evet, Octavia, elbette, ve okuyucular bu gerçeği kabul ettikten sonra onayla başını sallayacak, yarasayı hemen bilerek ve kemiklerinde Carolyn Parkhurst'un bizim için büyüleyici bir hikayesi olduğunu hissedecekler. Nobodies Albümü şüphesiz orijinal bir edebiyat eseri ve bir kitaptaki kitap, arsanın zenginliğine katkıda bulunuyor. Carolyn Parkhurst da Dani Shapiro ile aynı etkiye sahip; her iki yazar da karakterlerini o kadar samimi, açık ve dürüst ki yazar ki yardım edemezsin ama duygusal olarak dahil olabilirsin. Nobodies Albümü, ailenin sizin yaptığınız şey olduğunu kanıtlıyor; kan bağları mutlaka başka bir kişiyi tanıdığınız anlamına gelir ve yaşamlarına müdahalenizin her zaman hoş karşılandığı anlamına gelmez. Parkhurst, trajedi ilişkiyi parçaladıktan sonra birinin hayatına yeniden girerken nasıl dikkatli bir şekilde yürümesi gerektiğini gösterir. Daha fazla kitap incelemesini http://dreamworldbooks.com adresinde bulabilirsiniz.

disolom0a46

As someone who enjoys detective fiction I enjoyed this book. It's look at the origins of the detective in society and in fiction work well together, and the book itself seems to thread the story at it's core (the murder at road hill house) as a key inspiration behind many plot lines in well known novels since. With that in mind the book bought an added appreciation to other novels I had read (Lady Audley's Secret). I really enjoyed the balance of fact with the touches of what was known of the family's life and it reminded me of In Cold Blood in this respect. It is written from extensive research by Kate Summerscale and so may not be for those who are out for a more fictional who-dunnit. However based on the vast sensationalism the murder created I though Kate Summerscale did a grand job in showing the events without speculation.