nicobarnao

Nicolas Barnao Barnao itibaren 5100-344 Britiande, Portekiz itibaren 5100-344 Britiande, Portekiz

Okuyucu Nicolas Barnao Barnao itibaren 5100-344 Britiande, Portekiz

Nicolas Barnao Barnao itibaren 5100-344 Britiande, Portekiz

nicobarnao

Ailenizle daha az berbat görünmesini sağlayan bir okumaya sahip olan herkes kadar Makasla Koşmaktan keyif aldım, bu yüzden Olası Yan Etkileri denemeye karar verdim. Bu kitabı Makas Koşmaktan çok daha az organize buldum ve denemeler kendileri için çok az ya da hiç ödeme yapmadı. Çoğu "ve sonra 50 $ buldum." Burroughs'in deneme yazısıyla tutarlı bir moda. Buradaki fark, Makasla Koşma makalelerinin önemli ölçüde daha ilgi çekici olmasıydı, bu yüzden birçok antiklimaktik sonuca göz ardı edebildim. Olası Yan Etkilerdeki bazı öyküler "öyle mi?" tüm kitaptan geçmemi zorlaştırdı. Öte yandan, içinde saklanmaya değer birkaç hesap var. Eğer Augusten Burroughs hayranı iseniz, ama çok fazla beklemeyin okudum söyleyebilirim.

nicobarnao

He's got 2 main things that he thinks cause inferiority in people: beauty and intelligence --the lack of them. He has many practical strategies for particular cases to help children feel self-worth. It's good - a little outdated - some i disagree with. I like his focus on Christ.

nicobarnao

Interesting exploration into the fundamental causes and reasons of the differences between men's and women's prisons and prisoners.

nicobarnao

Heroes survive by guile

nicobarnao

Encore meilleur que le premier ! ♡ Pas de temps mort, l'affaire est toujours aussi prenante. Et ses retrouvailles avec James... Un régal !!! J'ai vraiment adoré !! J'attends avec impatience la suite, car non cette fin c'est pas possible !!! Je recommande évidemment !! Amour, passion, humour, répliques cinglantes, tout le contexte historique (Big Ben !! ) et pour l'écriture fluide et agréable de Y.S Lee. Review here :)