sarapic

Sara Piccolomini Piccolomini itibaren Tulari, Sırbistan itibaren Tulari, Sırbistan

Okuyucu Sara Piccolomini Piccolomini itibaren Tulari, Sırbistan

Sara Piccolomini Piccolomini itibaren Tulari, Sırbistan

sarapic

CS Lewis'in uzay üçlemesini okumaktan gerçekten keyif aldım. Neden Narnia serisi kadar iyi bilmiyorum. Bilim kurgudan hoşlanıyorsanız, uzay üçlemesine göz atmanız gerekir.

sarapic

Bu genel olarak iyi bir okuma, durmak ve tekrar okumak zorunda kaldım birkaç kafa karıştırıcı parçaları oldu ama yine de iyi bir hikaye. Bilmeden, bunun son 4 bölüme kadar dizinin son kitabı ve sonunda sunulan büyük uçurum olduğunu düşünüyordum. Şimdi beklemeli ve görmeliyim ....

sarapic

Güzel hikayeler koleksiyonu, bazıları biraz acı verici ve diğerleri çok canlandırıcı. Hindistan'a kendim gelmedim, özellikle yazarın bazı hikayelerde Hindistan'daki yaşam resmini çizme şeklinden keyif aldım.

sarapic

Bu kitap güzel, karakterler iyi gelişti, ama SO SAD! Korkunç bir olay birbiri ardına gerçekleşirken izlemeye zorlanıyordum.

sarapic

Tipik casus romanında ilginç bir twist. Kahraman emekli bir Askeri polis - bir tür "En İyinin En İyisi", çünkü özel kuvvetleri, SEAL'leri vb. Tutuklamak için ekstra eğitime ihtiyaç duyuyorlar. farklı kadın yatak. Çok korkunç değil, sadece çok gerçekçi değil! Büyük yaz olsa okuyun. Uyarı: bağımlılık ve bu bir dizi 10. kitap!

sarapic

Perrota'yı seviyorum. Bu hikayelerin harika olduğunu düşünüyorum. Özellikle New Jersey'de büyüdüysen. Çocuk olmak da yardımcı olabilir.

sarapic

popüler kurgu için fena değil, bağımlılık yapan bir pembe dizi gibi

sarapic

Saymayı bıraktım, ama bu kitabı zaten birçok kez okuduğumu biliyorum. Bu benim en sevdiğim romanım ve nereden başlayacağımı bilmiyorum. Tarihsel romantizm için her zaman bir zayıflığım vardı, çünkü gizlice ve derinlerde umutsuz bir romantikim. Tek başına ortam romantizmi haykırıyor. Elizabeth de benim en sevdiğim kitap kahramanı ve onun hakkında her şeyi seviyorum. Güçlü, kendi iradesi ve düşüncesi var ve sadece zengin bir adama razı değil. Aslında bir şey hissetmek, önce aşık olmak istiyor. Bence bu çok normal, ama bu dönemde iyi evlenmek önemlidir. Elizabeth bunun gülünç olduğunu düşünüyor. Ve Mr.Darcy .... Gerçek hayatta her kadın onu Bay Darcy'yi arıyor. Çok kibirli ve sıkışmış görünse de, Darcy en çekici adam. Jane de bir favori. Nasıl bu kadar nazik olduğunu ve sadece insanlarda iyiliği görmek istediğini seviyorum. Tekrar okuma yolunda, yine böyle iyi tanınma duyguları ile doluydum. Bu kitabı her seferinde okumak bir zevk. "Gurur ve Önyargı" olması gerektiği gibi, zekâ ve unutulmaz anlarla dolu bir romantizmdir. Eğer hiç okumadıysan, utan!

sarapic

This book was most definitely a fast read. I found the characters cute and sweet and the story was plausible if not fast forwarded.