lucasblat

Lucas Blat Blat itibaren Strangford, Downpatrick, County Down BT30 7NL, İngiltere itibaren Strangford, Downpatrick, County Down BT30 7NL, İngiltere

Okuyucu Lucas Blat Blat itibaren Strangford, Downpatrick, County Down BT30 7NL, İngiltere

Lucas Blat Blat itibaren Strangford, Downpatrick, County Down BT30 7NL, İngiltere

lucasblat

Eller aşağı Görünmez Canavarlar benim en sevdiğim Chuck Palahniuk romanı. Dövüş Kulübü çıkmadan önce bunu okuduğuma inanıyorum ve hemen herkese okuldaki kitaptan bahsediyordu. Bu benim ilk Palahniuk romanım ve hep benim favorim olacak.

lucasblat

Muhtemelen bu kitabı okuduğum üçüncü veya dördüncü kez. Her seferinde daha şaşırtıcı bulduğumda, karanlık ve mizah kapasitesi, gerçek Hıristiyan hayırseverliğinin böylesine korkunç bir dünyada ne kadar tuhaf olduğu için. Ve bu 20'li veya 30'lu yıllarda ne yazılmıştır? İnanılmaz.

lucasblat

soykırım hakkında canlandırıcı bir hikaye. insanlar ciddi şekilde test edildiğinde, sanırım gerçek doğaları ortaya çıkar.

lucasblat

Bunları okudum ve dinledim ve onların distopik dünyalarını öğrenmeyi çok sevdim, ama açlık oyunlarını tekrar okudum / dinledim ve bu diziyi gerçekten çok beğendim. Bu benim için iyiydi.

lucasblat

Renesmee aptal bir isim.

lucasblat

Goodreads.com hediye paketinden ücretsiz kitap. Julius Caesar'ın ilk yıllarının ilginç bir yeniden anlatımı. Conn Iggulden, hikayeyi hareket ettirirken Roma'nın neye benzediğini hissetmenizi sağlamak için yeterli ayrıntı sunuyor. Tarihsel kurgudan hoşlanıyorsanız, muhtemelen bu masaldan keyif alacaksınız.

lucasblat

Kitap iyiydi. İki ana karakter arasındaki romantik gelişmenin ani ve tutkulu olduğunu düşündüm, inandırıcı görünmüyordu. Ben başlamak için sirk büyük bir hayranı değilim (palyaço korkusu) bu yüzden kitaba gerçekten giremedim. Yine de yazarın sonraki yıllardaki yaşlı adamı tasvir etmesinden keyif aldım. Filtrelenmemiş düşüncelerini bulanıklaştırmak, hafızayı geciktirmek mizahi ve duygusaldı.

lucasblat

inanılmaz kitap !! kitabı rastgele en iyi satıcı duvarına aldım, ama onu aldığınız için gerçekten mutluyum. büyük arsa ve hikaye, karakterler gerçekten iyi gelişti.

lucasblat

I read this when I was younger. I remember enjoying it.

lucasblat

Got to page 100 and decided that I'd been neglecting all reading because I was stuck on this one. It felt like most reviews on here warned me of... The Unbearable Lightness of Being was almost unbearable to read. There was a lot of pseudo-intellectual meandering about things that deserved a little more grit. Rather, I prefer a little more reality. I didn't care about the characters, and I didn't feel like they cared about anything I was drawn by the idea of reading an intellectual book and reminded that I read to be entertained, and frankly, thought this book boring.

lucasblat

This book is my second attempt at Forster. Last year, I read A Passage to India, which was very dull and obscure in its meaning. I enjoyed ARWAV better, but I still found the story to move slowly. This book took me a bit of time to read and it's only 200 pages. I'm reading the Introduction to the book now, so I'm starting to gain a better appreciation of what Forster was trying to do here, but overall, I don't think that I really liked any of the characters, except for Old Man Emerson and at times, Mr. Beebee. Lucy spends most of her time being "muddled", which is the point, but unfortunately, I just couldn't connect with her. George is odd, and Cecil is a prig. I am happy that I read it, though, and again, I did like it even though this review doesn't read that way. I think that it's strongest theme (similar to APTI) is the English as traveler to other countries. Traveling abroad was a wide-spread, abeit relatively new phenomenon at the time, and I appreciate Forster interweaving this theme throughout his books. Next year, I'll tackle Howard's End.