phcarvalhocosta

Pedro Henrique Henrique itibaren Wirilu, Sumo, Yahukimo regency, Papua, Endonezya itibaren Wirilu, Sumo, Yahukimo regency, Papua, Endonezya

Okuyucu Pedro Henrique Henrique itibaren Wirilu, Sumo, Yahukimo regency, Papua, Endonezya

Pedro Henrique Henrique itibaren Wirilu, Sumo, Yahukimo regency, Papua, Endonezya

phcarvalhocosta

Ben büyük bir fantezi hayranı değilim ve bu yüzden bu kitap hakkındaki düşüncelerim başından beri çarpıktı. Türden bağımsız olarak, roman okuyucuya ilgi göstermedi. İlk bölümde vakıf kuruluyor, bir aile öldürülecek. Bir yürümeye başlayan çocuk katilin görevini tamamlayamadan evden kaçar. Çocuk, ölülerin ruhlarının onu yetiştirmeyi kabul ettiği bir mezarlığa kaçar. Sonraki 180 sayfa için beynimden sıkıldım. Küçük karakterler tanıtılır ve çocuk mezarlık boyunca farklı maceralara atılır, ancak sonuna kadar önemli bir şey olmaya başlar. Tüm doruk son 70 kadar sayfaya sığar. Gaiman, illüstrasyonların eklenmesiyle harika bir iş çıkardı, ancak neden başlangıçta yoğun bir şekilde ve sonunda doğru bir şekilde ortaya çıktığını merak ettim. Muhtemelen bu kitabı bir daha asla almayacağım ama kesinlikle fantezi ile ilgilenen 7. ila 10. sınıf öğrencilerine tavsiye ederim. Kelime bulmak zor değildi ve kitabı hayal etmek için düzgün bir çeviri için yapılan resimlerle canlı görüntülerin kullanılması.

phcarvalhocosta

I love this edition; it's comprehensive and well-edited. It's also the version most cited in the contemporary readings that I've stumbled across, most notably essays on race relations in the South. What is amazing about this collection is how much the US has and hasn't changed.

phcarvalhocosta

This is a really good intro to game theory.