bachmann

Sandro Bachmann Bachmann itibaren Burannoye, Orenburgskaya oblast', Rusya, 461535 itibaren Burannoye, Orenburgskaya oblast', Rusya, 461535

Okuyucu Sandro Bachmann Bachmann itibaren Burannoye, Orenburgskaya oblast', Rusya, 461535

Sandro Bachmann Bachmann itibaren Burannoye, Orenburgskaya oblast', Rusya, 461535

bachmann

Hayatının içinde ve dışında olan büyükbabasıyla felaketle ilgili yazdığı bir adam. Genellikle kalp ısınması.

bachmann

Kent Annan, Haiti'de yaşama yolculuğuna ve kendisinin ve eşinin İsa'yı iğne deliğinden takip etmeye çalışırken yaşadıklarını kişisel olarak anlatıyor. (Markos 10: 17-27) Zaferlerin, zorlukların ve komşularının ortasında yaşama konusundaki şüphelerin çok kişisel ve gerçek bir açıklamasıdır. Gerçekleşmeye ve karşılaştığı bazı zorlukları ortaya çıkarmaya istekli olduğunu sevdim. Milletin hükümet istikrarsızlığı hakkında değerli bilgiler verdi ve bu da iç istikrarsızlığa yol açtı. Bizi arkadaşlarına ve Haiti'deki evlat edinilmiş ailesine tanıtır ve onlar aracılığıyla yaşamın değerini gösterir. Harika, anlayışlı bir kitaptı ve İsa'yı iğnenin gözünden takip etmek için bazı derin düşünceleri paylaştı. Bana düşünmem gereken bazı şeyler verdi ve okuyucuyu iğnenin gözünden sıkma sürecinde Tanrı'nın lütfu hakkında baştan sona hatırlatıyor.

bachmann

Biraz fazla açıklayıcı, yağmur yağmayı bıraktığını sanmıyorum ... ama sonunda birkaç beklenmedik bükülme vardı ve LAST 2 PAGES'a kadar her şey düzgün bir çözüme yöneldi. Sanırım bu uçurum askısı iyi sonuç vermedikçe devam filmi var demektir. Bana bunu yapma. Şimdi başka bir kitabın zaten çıkıp çıkmadığını görmek zorundayım ve baskıya kızdım.

bachmann

Sevdiğim ilk kitap. 10 yaşında bir kitabı beslemenin ne olduğunu öğrendim.

bachmann

This book was absolutely facsinating, very well written and easy to read. Got a few funny looks on the tube reading it but I found it very informative and easy to read. There's a good mix of opinion, interviews and facts/statistics and it just makes sense. Comes highly reccommended!

bachmann

A story of maritime warfare in World War II. It chronicles the trials and tribulations on men and ships as they convoy through the Arctic Ocean to Murmansk, Russia. A compelling read.