lilbrownbird

Tara D D itibaren Sant'Anna RC, İtalya itibaren Sant'Anna RC, İtalya

Okuyucu Tara D D itibaren Sant'Anna RC, İtalya

Tara D D itibaren Sant'Anna RC, İtalya

lilbrownbird

İlginç bir konsept, küçük bir çocuk gibi ama Scat ve Max kütüphaneye gelene kadar bir kitaba ihtiyacım var, bu yüzden bu işe yarıyor. Çok uzun olana kadar iyiydi. (bu herhangi bir anlam ifade ediyorsa) tüm bu iddialı şeyler ve resimlerin kendileri için nasıl farklı hissettikleri ve resimlerin bir araya geldiklerinde nasıl doğru hissettikleri ve birbirleriyle konuştukları hakkında devam ettiler. ve bütün bu gösterişsiz saçmalıklar. Kötü adam yakalanmadı bile!

lilbrownbird

Layton Green'in Summoner romanı ölmek üzere olan gerilim kitaplarından biridir. Evet, karmaşık, aksiyon dolu ve dikkat çekici. Kitap bu tür şeyleri sağlarsa, neden okumayı bırakıp daha sonra devam edersiniz? Böyle bir israf. Arsa heyecan verici, çok yoğun ve sayfaları her çevirdiğimde beni sinirlendirdi. Ayrıca, hikayenin yeri olarak Zimbabve çok ilginç bir şey. Zimbabwe'yi her zaman egzotik bir yer olarak görüyorum. Hikaye derinleştikçe, çok ilgi çekici olan birçok sır ve neden ve neyi sormaya devam ettim? Benim için tahmin edilebilir çünkü bir bükülme olmalı ve sonunda dönüyor. Ancak, karakterlerin böylesine öyle olduğunu düşünüyorum, aslında hikaye gibi gelişmiş değil. Her şey vardı, ama kahramanı o kadar iyi tanıdığımı sanmıyorum ve diğer karakter hakkında da eksik bir şey. Bununla birlikte, kitabın karakter kusurları hariç, iyi bir gerilim filmi kitabı olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle önerilen bir okuma.

lilbrownbird

Sirk referansları veya şiddet içeren kitapları gerçekten sevdiğime dikkat çekildi. İlginç.

lilbrownbird

Bu kitap iyiydi. Amaçları ve hayalleri artık aynı kalmayan bir çift ... yaptığı karışıklık ve çözünürlük. Her şey yolundaydı.

lilbrownbird

Thoreau'nun minimalist yaşam tarzına çağrısı, bu kitabı iyi bir inceleme yapan şeydir. Günlük istismarları biraz uzundur, ancak etrafımdaki doğal dünyayı takdir etmem için bana iyi bir hatırlatma görevi görmüştür. Amerikan siyaseti şu anda sıcak bir konu ve Thoreau bana etkili bir hükümet, halk ve halk için çağrı çağrısında bulunuyor.

lilbrownbird

SImilar kitaplarının çoğuna, ama yine de eğlenceli bir okuma.

lilbrownbird

After 8 books, the author still makes you laugh. Enjoyable fun reads.

lilbrownbird

This book changed my outlook on grace. We, Christians that is, talk about grace all of the time - yet do we really stop and think about how radical God's grace is? This book forces you to dwell on it.

lilbrownbird

Excellent book about how the US intervention into the Soviet invasion of Afghanistan inadvertently led to the rise of the Osama Bin Laden. Very readable for a political/historical book.