mihail-krivulev658e

Mike Krivulev Krivulev itibaren Hundleton, Pembroke, Pembrokeshire SA71 5RZ, İngiltere itibaren Hundleton, Pembroke, Pembrokeshire SA71 5RZ, İngiltere

Okuyucu Mike Krivulev Krivulev itibaren Hundleton, Pembroke, Pembrokeshire SA71 5RZ, İngiltere

Mike Krivulev Krivulev itibaren Hundleton, Pembroke, Pembrokeshire SA71 5RZ, İngiltere

mihail-krivulev658e

İtiraf edemediğimi itiraf ediyorum ....

mihail-krivulev658e

Her zaman Özel Eğitim öğretmeni olmak istedim ve bu kitabı okuduğumda Özel Gereksinimli Çocuklara farklı bir bakış açısı kazandım. Ne olursa olsun her zaman mutlu olduklarını biliyordum; ama insanlar onlara karşı kaba davrandıklarında bile mutlu olduklarını hiç fark etmedim. "Kötü" olmanın anlamını tam olarak anlamıyorlar. Bazı insanlar onlara dediği gibi, "geri zekalı" değiller, sadece geri kalanımızdan daha yavaşlar. Kilisenin üyelerinin kendilerine karşı böyle bir tavır alabileceğini hiç fark etmedim. Onlar, bu duruşmayı yürütmek için buraya gönderilen Tanrı'nın çocukları; ama Tanrı onların yalnız başına geçmesini istemiyordu. Özel oğullarını ve kızlarını bir kez daha O'nunla yaşayabilmeleri için engelli bir bedene yerleştirdi, soru sormadı; Şeytan'ın onları Kendisinden uzaklaştırmaya çalışmadığını ve orada bu ölümcül deneyimde onlara yardım etmelerini sağlayamayacağını bilerek. Sadece Tanrı'nın en dürüst oğulları ve kızları, Cennetteki Babaları için bu duruşmaya kendilerini adamış olabilirlerdi. Bunlar gerçek Son Gün Azizleri.

mihail-krivulev658e

Have read all of Belva Plain's novels beginning with Evergreen....She definitely came full circle with Heartwood. She will definitely be missed.