allansena

Allan Sena Sena itibaren 40130 Marazoleja, Segovia, İspanya itibaren 40130 Marazoleja, Segovia, İspanya

Okuyucu Allan Sena Sena itibaren 40130 Marazoleja, Segovia, İspanya

Allan Sena Sena itibaren 40130 Marazoleja, Segovia, İspanya

allansena

Watt'ın diğer Tao kitabı Tao: Su Yolu Yolu'na iyi bir arkadaş.

allansena

Onu çok sevdim. Yunan Mitolojisinde iyi iş yapan Genç Yetişkin kurgu. CD'deki kitaplarda dinledim ve erkek okuyucunun harika bir sesi vardı, gerçekten eğlenceli. Bir sonrakini dinlemek için sabırsızlanıyorum. 17 yılım tüm diziyi zaten okumuştu ve benimle arabada dinliyordu. Bu ne sıklıkla oluyor?

allansena

İran devrimi sırasında büyüyen parlak, zeki, bükülmüş küçük bir kızın hikayesini anlatan bu grafik anı hakkında unutulmaz, harika ve akıllıca bir şey var. üzücü, komik ve şaşırtıcı- Marji ve arkadaşları oyun alanında "şehit" oynuyorlar, devlet idamına sevgili aile üyelerini kaybediyor, kaçak rock müziği alıp biriktiriyorlar ve ebeveynleriyle mücadele ediyorlar. çocuğun bakış açısı ve basit çizim stili bu kitabı daha da eşsiz kılıyor ...

allansena

Bir tür hile yaptım: Aslında okumak yerine sesli bir kitap dinledim. Bu beş yıldızın hesabını verebilir. Bu kitap ilkokul / ortaokul çocuklarına yöneliktir, bu yüzden yazma stili basitti ve öngörülebilir parçalar ve şeyler vardı, ama yine de GERÇEKTEN İYİ! Eski Yunan mitolojisini seviyorum. Temelde çocukluğumu efsaneleri okumak için harcadım, bu yüzden Percy Jackson'ın etrafında odaklanmasını seviyorum. Orada güldü sinsi "büyümüş" şakalar kaymış, beni kıkırdadı. Kitabın kopyasını kesinlikle yaşlandığında en küçük kız kardeşime vereceğim! :)

allansena

Keşke Betsy kendi için savaşmayı öğrenebilseydi. >.>

allansena

Gerçekten Seviyorum .. Bu bir tür .. ama bu tür kitaplar, onlara "sadece bir kez" diyorum yani bir kez okudum ve tekrar okumak için geri dönemezsiniz .. Ayrıca u bu yazar için başka bir roman okuyamıyorum hissediyorum, çünkü denedim ve ben bu duygu neredeyse aynı r var ..!

allansena

http://cannonballread.com/2016/01/in-...

allansena

Bu kitap çok sevimli ve harikaydı. II. Dünya Savaşı'na kadar uzanan, annesi ile kötü bir geçmişi ve ilişkisi olan bu çocuk, ülkede ve Bay Tom adlı hoş bir adamın bakımı altında tahliye edilir.

allansena

I went into this book with mixed feelings. I am not one who reads a lot of historical fiction, and I knew very little about the Tudors or that period of time in England; however, I have had many friends read it with high reviews, so I thought I'd give this LONG (661 pages) book a try. I think Gregory does a good job drawing the reader into the court of King Henry VIII. She kept me entertained and I enjoyed learning about this time period. I am actually thinking about reading either more of her books or something by Alison Weir. This wasn't a life changing book, but it was definitely a very good story that encouraged me to keep reading.