amystubbington

Amy Stubbington Stubbington itibaren Exhall, Warwickshire, İngiltere itibaren Exhall, Warwickshire, İngiltere

Okuyucu Amy Stubbington Stubbington itibaren Exhall, Warwickshire, İngiltere

Amy Stubbington Stubbington itibaren Exhall, Warwickshire, İngiltere

amystubbington

Dürüst, esprili ve düşünceli olma arayışının hikayesini buldum. Bugün ihtiyacım olan buydu. Teşekkürler AJ.

amystubbington

Beni bir kitap okumak istemeyen bir sıfat varsa, "ilham verici" dir. Kendimi motive etme yolu olarak başarılı olabilmek için inanılmaz olasılıkların üstesinden gelen bireyin hikayelerini aramıyorum. Bu tür kitaplara karşı bir şeyim olduğu için değil, onlar sadece benim işim değil. Bu yüzden 2007 World Series of Poker Champion Jerry Yang'ın biyografisini poker deneyimi hakkında okumak için sabırsızlıkla bekledim ve Vietnam savaşı sırasında Laos'taki büyüme hikayesinde kendimi bulduğumda şaşırdım. Çatışmanın Vietnam'ı çevreleyen ülkelerde nasıl oynandığına dair hiçbir fikrim yoktu ve Yang'ın Kuzey Vietnam Ordusu ve Pathet Lao'nun halkını - tepede yaşayan Hmong'u - nasıl ortadan kaldırdığına dair ilk elinden çok etkilendim. O zamanlar hala bir çocuk olmasına rağmen, Yang, Laos'un dağlık kuzey bölgesinde büyümenin yanı sıra komünist güçlerin anavatanını aştığı zaman Tayland'a yapılan zorlu yolculuğu etkileyici bir şekilde ayrıntılı bir şekilde açıklıyor. All In'i okuyana kadar mülteci deneyimi hakkında gerçek bir anlayışım yoktu, ama Yang geçmişini canlandırmak için muhteşem bir iş yaptı - kısmen deneyimi çok nadiren duygusallaştırdığı için. Sonunda, Laos'taki on iki yaşındaki Yang Xao'ya Las Vegas'taki kırk şeyli Jerry Yang'dan çok daha fazla ilgilendim. Kitap, gerçekten neyin önemli olduğunu okumayı anlatıyor. Bir kart oyunu kazanan birine şöhret ve servet veriyoruz, ancak hayatımızda yaptığımız önemli şeyler para veya hayranlık için yapılmıyor.

amystubbington

Ben devam ederken bunu sevdim, ama son gerçekten benim için kısa düştü.

amystubbington

Seppur con connotati da "rivista filatelica" non può essere considerata tale, sarebbe riduttivo per il lavoro svolto. Ottima lettura per gli amanti della filatelia e della storia postale.

amystubbington

I absolutely hated this book. I found Little Dorrit annoying in her martyrdom. Also, it is so obvious that Dickens was being paid by the word! Great Expectations was much better.

amystubbington

AS someone who lives and breathes outbreaks of disease (not really), a lot in this book was useful and changed my point of view. I would say his take on smoking is off, but much of the book rings true.