samirhuseynov

Samir Huseynov Huseynov itibaren Goviadou, Fildişi Sahili itibaren Goviadou, Fildişi Sahili

Okuyucu Samir Huseynov Huseynov itibaren Goviadou, Fildişi Sahili

Samir Huseynov Huseynov itibaren Goviadou, Fildişi Sahili

samirhuseynov

bir tavşan onu seçecek bir elektrik ya da gaz getirecek bir araba olmasını ister ya hangisini seçer? Kazan yada kaybet! bu yüzden çok düşünmeden ve bazı karşılaştırma yaptıktan sonra, tavşan ikilemini çözdükten sonra trike karşılığında bir bisiklete yerleşti ve şimdi arkadaşını adlandırmak istiyor! bu kısa resimli kitapta bana biraz yazmam için ilham veren güzel tekerlemeler var - 2 ila 102 yaş arası çocuklar için olması gereken bir kitap için uygun bir özet. bonus olarak, yazar 5 sayfa siyah beyaz çizimler içeriyor boyama için basılabilir. bir kuruşa mal olmayan bir şey için * bu kitap benim zamanım oldukça değerliydi! Çocuklarınıza yüksek sesle okuyun ya da yapmalarına ve gurur duymalarına izin verin! * Eğer bir araba vardı Amazon ücretsizdir.

samirhuseynov

Robin Cook'un Blair hükümetiyle ilgili analizi dikkatli ve kesindir.

samirhuseynov

Tish çok kaba bir hayat yaşıyor ama küçük kardeşi ile yaşamak için elinden geleni yapıyor. Babamın gitmesi onun suçu değil. Annem ikisini de yalnız bıraktı. Annem ikisi için fazla para bırakmadı. Tish saatlerce çalışmaz ve çok fazla ücret almaz. Her zaman annenin ödemesi gereken faturalar için endişeleniyor. Gücü kapanıyor. Her zaman fıstık ezmesi ve ekmek yiyor çünkü hiçbir şey alacak parası yok. Annesinden nefret ediyor. Annesi geri dönecek mi? Bu kitabı beğendim. Harika bir sonu vardı. Kendi başıma hayatta kalabileceğimi sanmıyorum. Bir işim bile yok. Annem benimle ilgileniyor. Annem beni kendi başıma bırakıp tüm faturaları ödememi bekleseydi, bunu yapmamın bir yolu yok. Bu kitap, hayatımda sahip olduğum şeyleri takdir etmeme yardımcı oluyor çünkü bazı insanların onları destekleyecek insanları yok. Bu kitabı herkese öneririm. Harika bir kitap.

samirhuseynov

Bu dizideki ikinci kitap ve Francis şimdi kendi başına. Manda avlarken, kötü adamlarla tanışır, bir katırın onu evlat edinmesi ve iki çocuğu kurtarması gibi dersler almaya devam eder. Çok kolay ve eğlenceli bir okuma.

samirhuseynov

Bu kitabı ilkinden çok daha iyi sevdim (ve ilkini beğendim). Kesinlikle daha fazla cesaret vardı, ama bir sürü oldu. Hikayenin nasıl bittiğini sevsem de, nasıl yürütüldüğünü beğenmedim. Çatışmanın sonundan doğrudan bir HEA'ya atladı ve bazı ayrıntıları açıklanmadan veya varsayılmaya bıraktı. Atlamanın yanı sıra, bu iyi bir okuma oldu ve dizide bir sonraki için sabırsızlanıyoruz.