jk-design

Johnny Tran Tran itibaren Universal, Moskovskaya oblast', Rusya, 142530 itibaren Universal, Moskovskaya oblast', Rusya, 142530

Okuyucu Johnny Tran Tran itibaren Universal, Moskovskaya oblast', Rusya, 142530

Johnny Tran Tran itibaren Universal, Moskovskaya oblast', Rusya, 142530

jk-design

Bu tamamen beklenmedik bir zevkti! The Sunday Philosophy Book Club'ı denedikten ve tatminsiz bıraktıktan sonra, bu kitap tamamen büyüleyiciydi. McCall-Smith, Botswana'yı ve bazı yerel gelenek ve görenekleri tanımlamak için güzel bir iş çıkarır ve kahramanın kibirli olmadan akıllı ve kendine güvenlidir. Kitap, dedektif davalarını çözdüğü için bir şekilde 'Ansiklopedi Brown' tarzında ortaya çıkıyor, ancak aksi halde biraz çocuk gibi görünebilen bir edebi cihaz aslında güzel bayan dedektifi tarafından mükemmel bir şekilde anlatılıyor. Okumak için bunlardan daha çok var sevindim!

jk-design

bana açlık oyunlarını hatırlattı.

jk-design

BÜYÜK kitap ilk triatlon yapmak için kanepede almak için (ve bunu yapabilirseniz inan bana herkes yapabilir). Planın ne kadar basit olduğunu sevdim.

jk-design

Oku onu. Tamamen mükemmel.

jk-design

Dijital Fotoğraf Kitabı Cilt 2'yi DSLR fotoğrafçılığı hakkında iyi bir bilgi kaynağı olarak buldum. İlk ses seviyesi kadar kullanışlı olduğuna inanmıyorum, ancak bunun nedeni, sınırlı ilgi duyduğum portreler ve düğünler için flaş ve stüdyo aydınlatması hakkında çok fazla zaman harcaması olabilir.

jk-design

I am in the middle of reading all of this author's books so be prepared. I like the South Carolina settings of her books, the naturalist themes and the range of characters in her books. A bit of the character's behaviors were too pat in the end, but nevertheless, the connections between humans and the environment made the book a good read.