evertonfdias

Everton Firmino Dias Firmino Dias itibaren Kuala Selangor, Selangor, Malezya itibaren Kuala Selangor, Selangor, Malezya

Okuyucu Everton Firmino Dias Firmino Dias itibaren Kuala Selangor, Selangor, Malezya

Everton Firmino Dias Firmino Dias itibaren Kuala Selangor, Selangor, Malezya

evertonfdias

"Farklı olmak iyidir" mesajı resimli kitaplar dünyasında popülerdir. Ne yazık ki, genellikle farklı kişiyi taciz eden insanların canlı örnekleriyle eşleştirilir - örneğin, kırmızı burunlu ren geyiğinin neden bunlardan herhangi birine yardım etmeyi kabul ettiğini merak ettiğim bir noktada Rudolph'ta bir nokta gelir! Tacky bundan kaçınmayı başarır. Tacky diğer penguenlerden farklıdır ve uymaz, ancak bunun için kötü hissettirmek için kendi yollarından gitmezler. Ve sonra, elbette, farklılıkları günü kurtarmak için devam ediyor. Andey, o ve onun kötü ţarkýsý.

evertonfdias

Bu kısa bir inceleme olacak çünkü antolojiler hakkında yazmak her zaman zor. Kısa öykülere daha derinlemesine girmek benim için zor. Daha önce hiç Charlaine Harris ve MaryJanice Davidson'un kitaplarını okudum. Diğer kısa öyküler ilginç ve eğlenceli olsa da, ben onların dünyasına tamamen girmedim. MaryJanice Davidson'un hikayesini okumaktan zevk aldım. Kraliçe Betsy'nin devreye girmesi birkaç sayfa aldı. Ama onu çok seviyorum. O, sevdiğim ilk paranormal karakter ve beni paranormal safhama soktu. Charlaine Harris'in hikayesine gelince ... Sookie'nin kuzeni Hadley hakkında daha fazla bilgi almak ilginçti. Romanda aldığımızdan biraz daha arka hikayem var.

evertonfdias

Erkek perspektifinden bir yaş hikayesi gelmesi bana genellikle çekici gelen kitap türü değildir. Bununla birlikte, aşırı başarılı ve öfkeli dolu arkadaşı arasındaki karşılıklı etkileşimden zevk aldım. Özellikle o zamanın tarihsel perspektifinden ve savaş zamanında birinin ülkesine hizmet etmek için çağrılma beklentisiyle karşı karşıya olan genç bir adam olmanın nasıl olabileceğinden zevk aldım.

evertonfdias

Moby Dick'in neden bittiğinde neden bittiğini merak ettim. Sanırım Melville tamamen farklı bir şeyin peşindeydi. Ama Moby Dick 2'yi yazamaz mı? Sonunda Ishmael'in kurtarmasını düzenlemek zorunda kalacaktı, ama bu zaten romanın bir parçası. Beni bu konuda çok ciddiye alma. Benimle kalan komik görüntü, Galapagos kaplumbağalarıyla dolu bir oda. Komik ama aynı zamanda derinden rahatsız edici.

evertonfdias

Parlak! Fred Wilson'un Müze Madenciliği, müzeler, sahip oldukları nesneler ve sakladıkları veya açıkladıkları tarih hakkında bir seminal metindir. Wilson, Maryland Tarih Derneği'nden parçalar seçer ve daha dolu anlamlar elde etmek için yeniden çerçeveler. Tarihsel Toplum'un koleksiyonunda daha önce kullanılmayan parçaları keşfeder. Örneğin, bir dizi süslü yemek odası sandalyesi arasında bir 19. yüzyıl ahşap kırbaçlama direğini ortalar. Ördek av mevsimi hakkında alıntılar, kaçan bir kişinin en iyi nasıl "kurtarılacağı" konusundaki alıntılar arasında yer alıyor ve her ikisini de av tüfeğiyle yan yana getiriyor. Wilson, bir müzenin ne olması gerektiği ve eserlerinin nasıl kullanılması gerektiğinin sınırlarını zorluyor. Onun kurulumu, gündelik nesneler ve baskı ile bağlantısı hakkında derin sorular ortaya çıkarıyor.

evertonfdias

Bu kitap benim favorimdi. Lily'nin cildinde daha rahat olmasını seviyorum, ama hala çok yardıma ihtiyacı var. Denizci girin .... hmm. Onu seviyorum ve Max'in gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Aiden hala bir gizem ve onun hakkında nasıl hissettiğimden emin değilim. Oscar ve Lily'nin diğer neşeli grupları harika ve onlardan bir aile yapıyor gibi görünüyor. Bu gizem onu yeni bir düşman haline getirdi ve bunun nasıl oynandığını görmeyi merak ediyorum, bu yüzden bir sonrakine!

evertonfdias

This is the best book I've read in the past year. Don't be scared off by the subject matter; it's a romantic mystery set in the world of 19th century literature. What could be more fascinating?

evertonfdias

you have to read the levin poem at the end -- it speaks to me!