chahtermane475

Hicham Chahterman Chahterman itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Hicham Chahterman Chahterman itibaren Texas

Hicham Chahterman Chahterman itibaren Texas

chahtermane475

Jodi Picoult kitaplarını seviyorum. Çok farklı ve nadirdirler. Bu benim için hızlı bir okuma oldu ve hangi tarafında olduğumla parçalandım. Jodi Picoult ile ilgili sevdiğim şey, sana hangi tarafı seçeceğini asla söylemedi.

chahtermane475

İki boyutlu kötü adamları bir yana, bundan keyif aldım. Quaker inancının güzel bir keşfi ve Matt'te sahip olduğuna inanmak istemediği bir deliği doldurmanın nasıl bir şey olduğu. (Http: //www.parenthetical.net/2011/03 / ... adresinde tam inceleme)

chahtermane475

Bu, ölümden sonraki hayata kalp ısınması ve komik bir bakış. Hayatın gerçekten bizim yaptığımız şey olduğunu fark etmenizi sağlar.

chahtermane475

İlk Tess Gerritsen kitabım ... inanılmaz!

chahtermane475

Arkadaki kitapçık, bu kitabı Duncan'ın Konfederasyonu ile karşılaştırdı. Hımm ... hayır. Komik ya da esprili ya da büyüleyici bir yere yakın değil, ancak Boonville'de yaşamak nasıl bir şey olduğu konusunda iyi bir fikir veriyor.

chahtermane475

Kitabın okunmadan önce sonunu bilmek kesinlikle bununla ilgili bir problemdi. Sadece giremedim. Her şeyin bu kadar kolay önlenebileceğini düşünmeye devam ettim. Karakterlerden HERHANGİ BİRİNİ beğenmedim. Lenny'nin ne kadar kötü yazıldığından özellikle rahatsız oldum - o bir boyutluydı. Bu kitap daha kötü olabilirdi ama çok da değil.

chahtermane475

Bu kitap Taoizmin tarihi ve pratiğine genel bir bakış sunmaktadır. Çok aydınlatıcı bir okuma.

chahtermane475

Bu kitabı okumadan önce sirkler hakkında çok az şey bildiğim için tarihi roman yönünden gerçekten keyif aldım. Ayrıca, ana karakterin geçmişi ve bugünü arasında büyük bir ileri geri. Bana "Defter" nin nasıl yapılandırıldığını hatırlattı, buna rağmen okumadım, sadece filmi gördüm. Ana karakterin bakış açısının yaşlı bir adam olarak dahil edilmesi, özellikle sonunda bir miktar dokunma hissi ekledi.

chahtermane475

bugüne kadar elde edilmesi en zor olanı, anlatıcı, dikenli, gazlı bir toplum olmasına rağmen, son 2 veya 3 yüz sayfayı güzelce koruyor. 4. sınıfa kadar ...

chahtermane475

The last part of the series. It was pretty good and there were so many things explained, no wonder this volume was much longer than the previous ones. We found out who Shaolan and Sakura and Shaolan 2.0 and Sakura 2.0 and Watanuki actually were and what happened to them. The ending was slightly open-ended; the main story found its end but it wasn't entirely happy and it opened so many new possibilities. Though I was a bit disappointed that we didn't get to see some of the characters they had met on their way again and whose story thus remained unfinished, like the vampire twins.