dutchakdev

Roman Dutchak Dutchak itibaren Ebaniso Tasbapuni, Nikaragua itibaren Ebaniso Tasbapuni, Nikaragua

Okuyucu Roman Dutchak Dutchak itibaren Ebaniso Tasbapuni, Nikaragua

Roman Dutchak Dutchak itibaren Ebaniso Tasbapuni, Nikaragua

dutchakdev

Bu kitabı Japonya'da okudum, çünkü etrafta yatıyordu ve İngilizce idi. Yine de bitirdim. Bu bir şey ifade ediyor mu?

dutchakdev

İyi bir okuma bekledim - taşınmayı beklemiyordum. Birkaç gün seninle kalan kitap türüdür ...

dutchakdev

Cal ve büyükannesi arasında gidip gelip hikayeyi yavaş yavaş günümüze götüren hikayeyi takdir ettim. Bir birleştirilmiş bir son ile bir iki hikaye gibiydi. Ailenin ve toplumun karmaşıklığına ve karmaşıklarına rağmen, kendini ve başkalarını ayakta tutan başka bir keşif.

dutchakdev

Bir erkeğin hayatının düşüncelerine ve yaşayan gerçekliğine ve günlükler, anılar, vs. gibi eski eserler olmadan erişime sahip olduğunuzu hayal edin. Mucize burada sadece bir kronoloji, perspektif, anlatıcı ve diğer gaznitzon kanonuna meydan okuyan hikayenin gücüyle gerçekleşir. teorik. Sadece basit bir güç ve samimiyetsizlik trajik liriktir. Kitabın evrenine girerseniz, en azından birkaç otomatizm olacak, orada hiç durmadan tekrarlanan birkaç dizi seri olacak, o zaman kaçış gücü olmadan sizi takip edecek, ancak okuduğunuz sayfayı veya içeriği asla hatırlamayacaksınız. onlar içinde söylendi. Marquez bu romandaki her şeyi verdi, bence elinden gelenin en iyisini ve belki de şu ana kadar okuduğum her şeyin en iyisini eline verdi.

dutchakdev

Harika kitap!! Kesinlikle farklı, Zekice yazılmış. 5 yaşında bir kişinin anlattığı hikayeyi pek fazla insan çıkaramadı, ancak Emma Donoghue inanılmaz bir iş çıkardı. Sadece sonun biraz uzakta olduğunu düşündüm. Büyük bir şey bekliyordum sanırım. Aksi takdirde, onu sevdi ve tavsiye edecek

dutchakdev

Sigara içmek kötü.

dutchakdev

Gerçek Hikaye: Farklı manevi / sosyal yetiştiriciliğin Yahudi liderleri, sürgünde olan Dalai Lama tarafından Dharamsala'ya davet edilir. İki grup dini liderler tarih, aile, günlük maneviyat, toplum bağlantılılığı ve hayatta kalma gibi insanlardan zulüm ve sürgün yoluyla dersler çıkarırlar. Çok ilginç. Ayrıca beni JUBU'nun büyüyen fenomenleriyle tanıştırdı. :)

dutchakdev

Sadece korkunç. Tüm plodding ve komplo yoluyla, harika bir aklın ışıltısını görebiliyorum. Belki onun şiirini okumalıyım, çünkü öyle görünüyor ki, Cherry kurgu yazarı değildir. Ancak roman da, okuyucunun gerçekleşen her şeyi almasını sağlamak için çok, çok dikkatli bir çaba beni deli ediyor. Anında, doğal detay ve eylem eksikliği var, kendimi hayal kırıklığı içinde homurdandı ve genellikle zar zor devam edebildim. Beni iten tek şey, karakterlerin nasıl çuvallayıp kendi hayatlarına bakacağından ziyade yazarın arsayı nasıl çözeceği konusundaki merakımdı.

dutchakdev

Bu inceleme ayrıca lythebookworm-ish.blogspot.com adresinde bulunabilir Cross My Heart. Bu kitabı bir öneriden keşfettim çünkü Perfect Chemistry'e benzer kitaplar istiyordum. İlk yüz sayfa boyunca üzüldüm çünkü her şey bana mükemmel bir şekilde klişeleşti - sarışın amigo, sporcu erkek arkadaşı, kötü çocuk asi, okul projesi ve daha fazlası. AMA, oh okumaya devam etmekten çok memnunum! Bu kitabın sonunda inanılmaz bir bükülme var. Bu romanda, her zamanki iyi kız amigo türü Jaden ile tanışıyoruz. Parker gelene kadar sporcu sevgilisine sadık kaldı. İngilizce projeleri için ortak olarak atandılar. Jaden, Parker'a her gün ilgi duymayacağından ve daha fazla ilgilendiğinden bahsetmez, çünkü ona izin verdiğinden daha fazlası olduğunu hisseder. Ama ne olduğunu öğrendiğinde, her şey düştü ve artık neye inanacağını bilmiyor. Bu roman beni hazırlıksız yakaladı, biliyorsun. Tam olarak bu kitabın yorumların söylediği kadar muhteşem olmadığı sonucuna vardığımda, bükülme aniden geldi ve her inanılmaz kelime beni bıraktı. Çocuk sersemlemiştim. Ve bu sizi şüpheyle bırakacak bir tür bükülme değil, sizi şaşkına çevirecek olanlardan biriydi. Sonra, hikaye ilerledikçe, Parker'ın dizlerinde zayıflıyorum ve zayıflıyorum. Öyleyse, işim bitti, şunu söylemeliyim ... Kalbimi Çapraz gerçekten de kasıtsız yalanlarla çevrili iki kişi hakkında olağanüstü bir aşk hikayesi, ama gerçek olanın hiç önemli olmayacağına inanmayı seçti.

dutchakdev

Bu, dizideki önceki kitaplar gibi dikkatimi çekmedi. Kitabın ne hakkında olduğundan emin değildim. Ve son beni daha da fazla merak etti. Serinin geri kalanına sahibim, bu yüzden okumaya devam edeceğim. Artı, birçok karakteri seviyorum, işte bu kadar.

dutchakdev

Klasik ve 21. yüzyıl için güncellenmiş - bu kitap, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve dünya çapında medya konsantrasyonunun durumu, uzun zamandır hikayeyi içten dışa iyi bilen gazeteci ve gazetecilik profesörü tarafından yazılan seminal çalışmadır. Bir zorunluluk!

dutchakdev

I love this book, impartial, full of insight and common sense. I have taken it to every well visit since my daughter was born. When I got the book, I made notes on each vaccine, why or why not. So when the doctor tries to encourage me to get something, I open the chapter and find out if it was questionable, acceptable or just a no way. I think all parents should own a copy of this, but especially parents who are on the fence for their various reasons.

dutchakdev

Such a good book, explored social differences and similarities ("it's rough all over"). Amazing that this was written by a teen girl! Loved the movie too, reminded me of Westside Story, just without the singing and dancing. ;)

dutchakdev

I found the story more enjoyable than "On the Road"

dutchakdev

Freud outlines the basic terminology of psychoanalysis in this piece written to defend the practice of psychoanalysis by lay analysts (i.e., those with no medical training).