snowchanart

SnowChan Art Art itibaren Lianammo, Yunanistan itibaren Lianammo, Yunanistan

Okuyucu SnowChan Art Art itibaren Lianammo, Yunanistan

SnowChan Art Art itibaren Lianammo, Yunanistan

snowchanart

Bu kitabı bir seyahat rehberi olarak beğendim. O bize herhangi bir yerde, ya da herhangi bir seyahat modu satmaya çalışmıyordu; o sadece - iyi ve kötü maceralar, tesisleri, etkileşimleri ve sahne yaşadığı gibi yolculuk boyunca götürdüler. Çünkü yalnız seyahat ediyor, kendisi ve bisikletiyle konuşuyor ve evrendeki yerine oturmuş, deneyimin büyük bir parçası haline gelmişti. Ne yazık ki bu konu harika bir okuma için uygun değildir, ancak iç diyalog olmadan tamamlanmamış bir hikaye olurdu. Fiziksel eforun yetersiz oynandığını hissettim. Bütün bu miller büyük bir başarıydı. Çoğunlukla hoşuma gitti, çünkü kolayca kendimi bilet hatlarında dolaşırken, Portekiz'de rahat bir kamp alanında çok uzun süre takıldığımı ve yol arkadaşı olarak yeni arkadaşlardan vazgeçmenin acı tatlı hislerini hayal edebildim.

snowchanart

Ek açıklamalar biraz açıklayıcıydı. Birçoğunun kitaba eklendiğini düşünmüyorum, bunun yerine kitaptan çıkarıldığını düşünüyorum.

snowchanart

Büyüleyici! Bu kitabı indiremedim. Kahvaltı yerken ve işten ayrılmadan önce okudum. Ailesinden ve kabilesinden çalınan ve Amerika'da köle olarak çalışmaya getirilen Afrika'dan bir kız hakkında. Okumayı ve yazmayı öğrenen, onu daha değerli kılan 'şanslı' bir kız.

snowchanart

Bu beni Sedaris'de başlattı. Mükemmel bir okuma

snowchanart

One of the most beautifully illustrated Easter stories I've come across.