vitornigg

Vitor Hugo Niggemann Hugo Niggemann itibaren MB Patnam, Andhra Pradesh 531115, Hindistan itibaren MB Patnam, Andhra Pradesh 531115, Hindistan

Okuyucu Vitor Hugo Niggemann Hugo Niggemann itibaren MB Patnam, Andhra Pradesh 531115, Hindistan

Vitor Hugo Niggemann Hugo Niggemann itibaren MB Patnam, Andhra Pradesh 531115, Hindistan

vitornigg

Hikayeye girmek için zor zamanlar geçirdim. Bu muhtemelen hamilelikle ilgilidir ve kitabın kendisiyle gerçekten ilgili değildir, ancak biraz yumuşak buldum.

vitornigg

İlk başta bunun biraz yavaş olduğunu düşündüm ama gerçekten beğendim. Hikayenin gerçekten beklemediğim birkaç sürpriz vardı ve bazı bölümleri beni lol yaptı. Ayrıca bu kitabın tipik "civciv yaktığınızdan" daha fazla madde içermesini seviyorum. İyi okumak, bunu tavsiye ederim!

vitornigg

Bu, şu anda benim için uygun bir kitap ve çoğunlukla ne yapacağınızı söylemek yerine, olabilecekleri en iyi olmalarına yardımcı olmak için, kendinizi ve çocuğunuzla etkileşimlerinizi nasıl geliştireceğinizle ilgili seviyorum. bilmek tamamen etkisizdir!

vitornigg

Bunu lisede okudum, bu yüzden ne yapacağına dair fikrimin olgunluğunu al, ama o zaman kesinlikle komik olduğunu düşündüm. Evet, mizahın bir kısmı oldukça genç ve o zamana kadar daha da iyi hale getirdi. Bir romanın gülünç, hicivli bir saçmalığı olacak kadar açık olmasına rağmen, tatlı bir pathos olduğunu da hatırlıyorum. Birdenbire ciddi bir noktaya çarpacak veya daha karanlık tarafı gösterecektir. Sonra sağa geri dönün. Bazen aynı zamanda olur. Christopher Moore'un mizah anlayışı biraz hasta ve bükülmüş, ama bu gerçekten en iyi tür değil mi?

vitornigg

Sekizinci sınıfta Çavdar'daki Catcher'ı okumuştum ve kitaptan nefret ettiğimi hatırlıyorum. Her birkaç bölümde durduracağım, anneme bakıp gidip "Bu çocuk çok hevesli! Sadece susmalı! Herkesten ve her şeyden nefret ediyor ve hiçbir şey yapmıyor ve sonra şikayet ediyor!" Anlayabildiğim kadarıyla, gençler bu kitabı yazıldığından beri sevdiler. Sanırım bunun için iyi yazılmış olduğu için ikisini de vereceğim. Bir arkadaşım bir keresinde bana ikinci bir şans vermem gerektiğini söyledi, şimdi yaşlandığımı oku. Bir gün deneyebilirim ama yakında değil.

vitornigg

Mayer Rothschild ve ailesinin tarihi üzerine inşa edilmiş bu kitabı fark etmedim ve bu ilginç bir keşifti çünkü Nancy tarafından olağanüstü okumadan sadece birkaç gün önce Niall Ferguson tarafından Rothschild'lerin iki bölümlü bir tarihini seçmiştim. Werlin. Bu kitapların birkaçı ile birlikte kitabın sonunda yazarın notunda daha fazla okuma yapılması önerilir. Rothschildler ortalama YA malzemeniz gibi görünmüyor ve tarih ve fantezi kombinasyonu katmanlı bir arka plan yaratıyor. Kitap, Phoebe Rothschild'in şu anki 7. sınıf arkadaşlarının gerçekten arkadaşları olmadığını fark etmesiyle başlıyor. Yeni bir kız olan Mallory Tolliver'den arkadaşı olmasını isteyerek “kötü kız” zihniyetlerinden kopar. Bağları onları kız kardeş gibi yapar ve kitap birkaç yıl içinde onları liseye getirmek için hızla parlar. Bu kitabın bir aşk üçgeni yerine güçlü bir kadın arkadaşlığa odaklanmasının gerçekten takdir ettiğim bir şey olduğunu söylemeliyim. Evet, birtakım romantizm unsurları ve olası aşk ilgileri olarak bir çift oğlan var, ama bunun tamamen çevredeki olduğunu hissettim. Mallory gerçek benliği ve neden o ve Phoebe'nin yollarını kesiştiği hakkında bir sır saklıyor, ama ben onu aldatmaktan hiç hoşlanmadım. Werlin, Mallory nin duygularını ve mücadelesini, kitap boyunca bir kaya ile zor bir yer arasında olduğu için anlamama müthiş bir iş çıkardı. Phoebe anlamam daha zordu. Sürekli soyadını ve annesinden duyduğu bu beklentiyi ölçmeye çalışıyordu, ama annesinden herhangi bir şey gösterilmediğimi hiç hissetmedim. Phoebe'yi gerçeği belirten bir sürü şeydi, ama annesi Phoebe'nin fark ettiğinden çok daha anlayışlı görünüyordu. Sanırım bu bir çok anne-kız ilişkisi için geçerli. Phoebe'nin Mallory'nin kardeşi Ryland'a olan çekiciliğini de anlamadım, ama aslında benim için işe yaradı çünkü Phoebe'in ona olan ilgisinin büyük bir kısmı sihir / sihirden kaynaklanıyor. Olağanüstü birkaç ilginç soru soruyor, ancak herhangi birinin tam potansiyelimize ulaşmamıza yardımcı olan arkadaşlıklar fikrinden başka hoşlandığım kadar derinlemesine araştırıldığından emin değilim. Bir kişinin değerinin gerçek ölçüsü nedir? Kişinin ne düşündüğü veya başkaları tarafından nasıl algılandığı daha mı önemli? Bir insanı olağanüstü değil sıradan yapan nedir? Werlin'in Mallory / Phoebe dostluğunun gelecekleri üzerindeki etkisini görmek için yarattığı peri dünyasını daha fazla görmek isterim. Peri dünyasındaki anlar yeterince görünmüyordu ve bu yüzden kitabın son üçte biri beni diğerlerinden daha çok yakaladı.

vitornigg

Jennifer Louden'in "Kadının Konfor Kitabı" nı okumayı bitirdim ve dipnotlarda bu kitaba atıfta bulundu. Eğer okursan "... bir daha asla diyet yapamazsın" dedi. Hey, denemeye değer!

vitornigg

Fast read, interesting case studies, consistent moral ground. This old hand values archaeological "context" over loot: it doesn't seem like he cares about "ownership" so much as the "damage" looting does to the archaeologist's ability to uncover the past.

vitornigg

not his best work but definately obscure interesting with unique use of language