kellybrusven

Kelly Brusven Brusven itibaren Vellukkara, Kerala, Hindistan itibaren Vellukkara, Kerala, Hindistan

Okuyucu Kelly Brusven Brusven itibaren Vellukkara, Kerala, Hindistan

Kelly Brusven Brusven itibaren Vellukkara, Kerala, Hindistan

kellybrusven

Raflarımdaki 3000. kitabım ("kitap okumak" yerine çok sayıda okunan kitap içerir :)) Ve muhtemelen Paul Marron kapağı var (onu arkadan tanıyorum, onu tanıma becerim etkileyici: P) Ve Texas Ulaştırma Departmanı aka TxDOT'tan ticari marka sloganlarının kullanımı hakkında dava açıldı ve "cinsel eylemlere, cinsel uyarılma durumlarına vb. (Buradaki tüm makaleyi okuyun: http: //blogs.houstonpress.com/hairbal ...) Bence Christie Craig'in yeni sürümü için birçok helluva anı var ve umarım TxDOT'u tekrar kazanır. Sadece bu kitaba sahip olmak beni çaresiz yapıyor.

kellybrusven

Bu kitabı seviyorum. Bu kitabı lise son sınıfımı okumak zorunda kalmadan okumaktan nefret ettim ve şimdi her zaman bir şeyler okuyorum! Bu kitabın çok derin bir hikayesi var. Dumas, ana karakteri ilişkilendirmenizi ve sevmenizi sağlayan harika bir iş çıkarır. Hikaye satırında birçok bükülme ile birlikte tüm kitap boyunca çok fazla macera var. 5. kez okuduğunuzda bile, bu kitabı bırakmak zor!

kellybrusven

tüm kutulu set var! En sevdiğim çocukluk dizilerinden biri olan hepsini birden çok kez okudum. Bu iyi bir macera arayışında herkese tavsiye ederim.

kellybrusven

Böyle güzel bir kitap :) Bir sonraki için sabırsızlanıyorum!