aetolentino

Alberto Tolentino Tolentino itibaren Lurcy-Lévis, Fransa itibaren Lurcy-Lévis, Fransa

Okuyucu Alberto Tolentino Tolentino itibaren Lurcy-Lévis, Fransa

Alberto Tolentino Tolentino itibaren Lurcy-Lévis, Fransa

aetolentino

Translating...

aetolentino

Vay be, bu garip bir kitaptı ve daha da garipleşmeye devam etti. Hikayeye bağımlı olduğumu ve her şeyin nasıl ortaya çıkacağını anladığımı itiraf etmeliyim, ancak bükülmelerden ve dönüşlerden şaşkınlık duymayı asla bırakmadım. Tüm süper güçleri nasıl açıkladığını ve her şeyin sonuna doğru nasıl bir araya geldiğini çok sevdim. Biraz kanlıydı ve ortaya çıktığında filmi nasıl yapacaklarından korktum ve Hollywood'a dokundular, ama hikayede çok fazla umursamadım. Genel olarak iyi bir okuma ve diziye iyi bir bitiş - özellikle başka bir hikayeye yer bıraktığı için fikrini değiştirmesi gerekiyor, ancak bu gerçekten son olması durumunda tatmin etmek için yeterli kapanış getirdi.

aetolentino

Büyülü bir bahçeye sahip bir evde yaşayan iki kız kardeş hakkında hoş bir kitap. Bana küçük kasabalardaki “özel yolları” nedeniyle tanınan kadın aileleri hakkında okuduğum diğer kitapları hatırlattı. Hikayenin bu versiyonu özellikle tatlıydı.

aetolentino

Bu, okuduğum ve daha sonra inceleme konusunda garip hissettiğim kitaplardan biri çünkü aynı yayıncı Loose Id ile birlikteyim ve bu şekilde kendi kendine hizmet ediyor gibi görünüyor. (Diğer kalem adı. Uzun hikaye.) Ama her zaman bir kitap okuduğumda garip hissediyorum ve sonra bunun hakkında bir şey söylemiyorum - belki de bir yazarım ve diğer yazarların ve okuyucuların kendi eşyalarım hakkında ne düşündüğünü bilmek isterim. Bu yüzden gelecekteki Loose Id incelemelerini değerlendirmeyeceğim, ama onlar hakkında biraz konuşacağım çünkü evet. Goodreads bunun için burada. Bu kitabı plaja götür. Okula dönüş için yaz mevsiminin sonlarında / erken sonbaharda okuma materyali oldukça fazladır - ancak bu hissi yılın herhangi bir zamanında çağırabilir. Karakterler çok sevimli, ama onu düz çürüyen tatlılıktan çok daha eğlenceli hale getiren bazı ilginç küçük tuhaflıklar, foiblesler ve güvensizlikler var. Veleno karakter perspektifinden onların sonsuza dek mutlu olmasını istiyor ve sayfaların dönmesini sağlıyor. Çatışma çoğunlukla içseldir, güvensizlikler ve ailevi şeylerdir, küçük dış tehdit sadece hepsini jel yapmaktır. Bu uzunluktaki bir roman için mükemmel. Fark ettiğim tek dezavantaj, bazı diyalogların daha önce yapılmış olan noktaları tekrarladığı gibi görünüyor, ama gerçekten doğal bir şekilde - yani, oradaydım. GERÇEKTEN böyle çalışır ve bu konuda hoşuma gitti. Bu sevimli bir yaz okuması, çok eğlenceli ve en iyi plaj havası için tam zamanında - en azından kitabımda. Akşam geçirmek için harika bir yol. ETA: Ben bu inceleme koymak ertesi gün Irene Kasırga var seviyorum. Belki de en iyi plaj hava. Yine de, bu neye benzediğini hatırlatır: D

aetolentino

İyi şeyler.

aetolentino

Bu çok tatmin edici bir roman. 1999'dan 2002'ye kadar iki kız kardeşin hayatını ve ilişkilerini anlatıyor: biri dot-com yöneticisi ve diğeri Berkeley'de ağaç kucaklayan bir doktora öğrencisi. Yazar on yıl önceki zamanlar bağlamında iyi bir hikaye örüyor. İnternet girişimlerini, nadir kitap toplama, Ortodoks Yahudiliği, aile tarihi ve gizli tutmayı araştırıyor.

aetolentino

Eye opening and often disturbing history of the exploration, colonization, and exploitation of the West.