joecolly

Joe Colly Colly itibaren Karalar Köyü, 54800 Karalar Köyü/Kocaali/Sakarya, Türkiye itibaren Karalar Köyü, 54800 Karalar Köyü/Kocaali/Sakarya, Türkiye

Okuyucu Joe Colly Colly itibaren Karalar Köyü, 54800 Karalar Köyü/Kocaali/Sakarya, Türkiye

Joe Colly Colly itibaren Karalar Köyü, 54800 Karalar Köyü/Kocaali/Sakarya, Türkiye

joecolly

Bu kitap bana büyük bir değişim zamanında geldi. Bana hepimizin doğru hissettiği, dünyamıza uyduğu ve onsuz yapabileceğimiz bir arayış içinde olduğumuzu öğretti.

joecolly

** spoiler uyarısı ** BU BİR ... Benim için Highlanders en iyisi ... Drustan ve Gwen delicesine Romantik, sinsi, küstah ... Komik ve en önemlisi, Yani aşık ... Bu hikaye , diğerlerinin çoğundan farklı olarak, beni Highlander'da olduğu gibi Gwen'e eşit derecede yemin ettirdi, sadece devam etti ... Onu garderobe'e kilitlediği ve kapıdan ona bağırdığı sahne sonsuza kadar benim favorilerimden biri olacak ... Bu hikaye çok iyi yazılmış, çok yaratıcı ... 12/2012 Sadece tekrar okuyun, aynı sevdi! 3/2013 ... Tekrar okuyun ... Bu kitabı seviyorum!

joecolly

One of the best introductions for those starting out in design and a pleasure for more expert designers who are looking for a refresher in the intricacies of typography. Highly readable, with crisp imagery, this book is recommended for every designer's bookshelf.