danikaashton

Danika Ashton Ashton itibaren Melur R.F., Tamil Nadu, Hindistan itibaren Melur R.F., Tamil Nadu, Hindistan

Okuyucu Danika Ashton Ashton itibaren Melur R.F., Tamil Nadu, Hindistan

Danika Ashton Ashton itibaren Melur R.F., Tamil Nadu, Hindistan

danikaashton

Bana Gena Showalter'in bazı Alien Huntress kitaplarını seviyorum ve DARK TASTE OF RAPTURE hayal kırıklığı yaratmadı. Bir sigara sıcak çift, harika bir hikaye hattı ve emin bir HEA - DTR ve Hector ve Noelle arasındaki etkileşim tarafından perçinlendi. Dizideki günleri bir sonrakine geri saymak. Hector Dean, AIR ajanlarının en kapalı limitlerinden biridir. Kolları tam anlamıyla birini yakabilir ve bu onun en büyük sırrıdır. Bu problem yüzünden öldürme korkusuyla başka bir kişiye zar zor dokunabiliyor. Ayrıca kendisine ne olacağından korkan kimseye söyleyemez, bu yüzden sınır dışı görünüyor. Onun stoacı ve genel huysuz tavrı, yırtık fiziği ve dövmeli muhteşemliğiyle birlikte Noelle'nin dikkatini hemen alır. İlk buluşmadan Hector, Noelle'in şımarık ve gülünç derecede sıcak bir hava başı olduğunu düşünüyor, Noelle onun bir pislik olduğunu düşünüyor - elbette anında birbirlerine çekiliyorlar. Hector'un Noelle'in aptal davranışını düşünmesini sağlayan bir şans karşılaşması sadece bir eylemdir ve daha fazlasını istemesini sağlayan bir öpücük, ondan uzak durması için gereken delildir. Bir süre başarılı olur - eğitimden uzun süre sonra ve birlikte çalıştığı bir vakaya kadar. İkisi de birbirlerini çekmeyi inkar edemeyeceklerinin farkındadırlar, ancak sivil bile olabilecek kadar uzun olan tüm engellerin üstesinden gelebilirler mi? Merhaba sigara sıcak iyilik! Hector tam anlamıyla kapağı yalamak istediğim çılgın iyi paranormal romantizm kahramanı. Kapağı gördün mü ?? Gerçekten ona göz küresi koydun mu? Ona bakmayı bırakamam. Ancak, kapağın yanı sıra, tüm ihtişamıyla Gena Showalter ortalama bir paranormal romantizm yazabilir. Karakterler zehirlidir, romantizm bir düşüştür - yol boyunca vurduğunuz çok sayıda yuvarlanma ve juts ile büyük bir düşüş. HEA göremediğiniz ama umutsuzca isteyebileceğiniz romanlar yazıyor. Harika bir deneyim. Eğer onu okumadıysanız, kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca, bu kitapların gerçekten sırayla veya birlikte okunması gerekmez, böylece daha da iyi hale gelir. Bazen hikayeden sonra hikayeye bağlı olmak korkutucu olabilir. Shrrilyn Kenyon serisinin veya Illona Andrews hayranları için önerilir. Paranormal Romance hayranları mutlaka okumalı. Sadece yetişkinler için şiddet, dil ve cinsel karşılaşmalar. Önerilen bir geçiş romanı değil, birçok paranormal tema var.

danikaashton

Benim en sevdiğim değil, değerli bir okuma.

danikaashton

Ben gerçekten çok sevdim, ama bir sürü ile ilişkisiz çocuğun açlık korkunç açlık dışında tanımlamak değildi. Bazı bölümleri en iyi Tolkien gibiydi ve nedense perileri süper ürpertici buldum - onlar orklar ve elfler gibiler. (Tabii ki Tolkien orkları aslında elflerdi, ama aslında orkları korkutucu bulmuyorum. Sanırım Walton'un perilerinin ikisi de korkutucu yapıyor.) Tolkien gibi, cinsiyet ve ırk konusunda biraz komik Bana sorarsan açıklayamazsın. Diana Wynne Jones'un kitaplarında olduğu gibi yaşlı kadınların kötü olduğu konusunda komik bir şey gözlemledim, sanırım Teyze Teg ve Alison Carroll var. Ama ikisi de yaşlı değil. Oh, sanırım orta yaşlı Harriet Vane var; o kötü değil, aynı zamanda büyülü de değil. Muhtemelen bu kitaptan aldığım en önemli şey şudur: büyünün belirli bir yere kök salması gerekir. Sihir olabilmesi için gerçek toprak, gökyüzü ve ağaçların arkasında olması gerekir. Bu yüzden Amerikalılar tarafından yazılan birçok sahte Kelt fantezisi işe yaramıyor ve yanlış çalmıyor ve Tolkien ve Susanna Clarke gibi şeyler neden bu kadar iyi çalışıyor (Clarke daha komik olsa da sihir de Clarke'ı hatırlattı) - yapamazsın Farklı bir manzaraya ait, gerçekten bilmediğiniz bir sihir yazın ve onu yeterince büyülü yapmayı bekliyoruz. Çalışmıyor. Ve başka insanların sihrini de gerçekten alamazsınız. Sadece sevdiğiniz bir şey değil, birlikte büyüdüğünüz bir şey veya bir şekilde içinizde olan bir şey olmalı.

danikaashton

Quick, but definitely interesting. Makes for a light read, but is able to explain the way we relate in love and why we do the silly things we do through a mere collection of fluffy stories. Not that they are really that fluffy though, some are rather twisted, sad and heart wrenching wheras others are hilarious. A tale of love from the male perspective. Definitely a good read.

danikaashton

Very well written True crime book that tied together the World's Fair of 1893 and a serial killer.