ransonrobinson

Charles Robinson Robinson itibaren Battle River No. 438, SK, Kanada itibaren Battle River No. 438, SK, Kanada

Okuyucu Charles Robinson Robinson itibaren Battle River No. 438, SK, Kanada

Charles Robinson Robinson itibaren Battle River No. 438, SK, Kanada

ransonrobinson

Ooo çok iyi. Tarih, anlatı ve sosyal eleştirinin iyi bir birleşimi. Bence kitabın prolog ve son bölümü en iyisi ve bazıları ortada biraz yavaş buluyor, ancak yavaş parçaları geçtikten sonra kitap inanılmaz. Favorilerimden biri.

ransonrobinson

Bu Sage'nin favorilerinden biriydi. Bu kitap serisi gerçekten eğlenceli. Onları benimle okumaktan zevk alıyorum küçük çocuk.

ransonrobinson

Kitap zorlayıcı, hızlı tempolu ve ... yaratıcıydı, ama son ne tatmin edici ne de yaratıcıydı. Melekler ve Şeytanlar'ı okumayı bitirdim ve Da Vinci Koduna tercih ettim. Dan Brown, en belirgin arsa katlamalarının görünmesini sağlayan bir ustadır ... iyi, onları katlanmış gibi gösterir. Da Vinci Kanununun maceraların sıklıkla sahip olduğu 'rastgelelik' unsurunun daha fazlasına sahip olduğunu hissettim, Melekler ve Şeytanlar daha sıkı örülmüşlerdi. Bence Dan Brown, hem çekici hem de aşırı dramatik bir komplo yaratabilen tek canlı yazar.

ransonrobinson

http: //nwhyte.livejournal.com/1690475 ... Beni gerçekten yakalamayan bir Sekizinci Doktor Macerası - bu, okuduğum son kitaba çok benzeyen tüm bir güneş sistemini tehdit eden yapay bir kozmik kıyamet içeren arsa dizisi ve Mortimore'un yazımı oldukça disiplinsizdi - Normalde kitaplarını ve senaryolarını bunu yaptığımdan daha çok seviyorum. Zavallı Sam, akıl ve bedenle uğraşır.

ransonrobinson

Bu kitaptan Binbaşı Ligi Beyzbol'un konuşulmayan kuralları hakkında çok şey öğrendim. "Kodu", The Show'daki çoğu oyuncu arasında anlaşılan kutsal görgü kuralları olarak düşünebilirsiniz. Diğer takımı ne zaman göstermemeyi bilmek, başka bir oyuncuyu nasıl uygun bir şekilde korkutmak, bir oyuncuyu ne zaman atacağınızı, bir menajere veya kıdemli bir oyuncuya neler söyleyebileceğinizi ve söyleyemeyeceğinizi bilmekle ilgilidir. Nasıl ve ne zaman hile yapılacağını anlamak ve batıl inançları onurlandırmak. Elinizi devirmeden bir rakibe ne kadar kasıtlı olarak zarar verebileceğinizi, bir çaylakı ne kadar puslayabileceğinizi ve sahadaki ve saha dışında bir takım arkadaşını korumak için ne kadar ilerlemeniz gerektiğini bilmek. Oyuncuların sıraya girmesi için kulüp binasında tuttuğu 'kanguru mahkemesinin' yarı formalitesi ve yolu ilginç tutan pratik şakalar var. Nolan Ryan, Carlton Fisk, Ricky Henderson, Bob Gibson, Lou Brock, Dusty Baker, Tommy Lasorda, Pete Rose, Kaz Gossage, Mo Vaughn, George Foster ve daha birçok beyzbolun daha renkli kişilikleri burada kronikleşiyor. Bu kitabı okursanız, beyzbola bir daha asla aynı şekilde bakmayacağınızı söyleyeceğim. Sahada oynayan pek çok konuşulmamış politikayı anlayacak ve onlara yeni bir takdir veya küçümseme ile bakacaksınız. İyi yazılmış, iyi organize edilmiş ve kodları göstermek için bol miktarda fıkra içerir. Beyzbol hayranları için kesinlikle tavsiye ederim. "Bull Durham" ilk kez gördüğümüzde aldığımız hissettim aynı tür iç kepçe. Kitap size oyunun, siğillerin ve hepsinin içinde izin verir.

ransonrobinson

Bu bana bir arkadaşım tarafından tavsiye ve bunun için birçok olumlu eleştiriler okudum, ama beni kapmak vermedi.