ckclckcl12d09e

Hyung Seok Yun Seok Yun itibaren Tayvan, 宜蘭縣羅東鎮東安里 itibaren Tayvan, 宜蘭縣羅東鎮東安里

Okuyucu Hyung Seok Yun Seok Yun itibaren Tayvan, 宜蘭縣羅東鎮東安里

Hyung Seok Yun Seok Yun itibaren Tayvan, 宜蘭縣羅東鎮東安里

ckclckcl12d09e

Dürüst olmak gerekirse bunu Da Vinci Yasası'na tercih ettim ve Vatikan'daki yaşam hakkında büyüleyici bir fikir. Oldukça gerçeküstü / olanaksız paraşüt sCene ile eski moda gerilim

ckclckcl12d09e

Sevmek

ckclckcl12d09e

07/10 - filmi birkaç kez izledikten ve gerçekten keyif aldıktan sonra kitabın onunla yaşayacağından emin değildim. Ama oldu. Bireysel karakterlerle yüzleşmeden önce iyi yazılmış ve filmi izlemiş. Filmi son gördüğümden bu yana bir süre geçti, bu yüzden hoş bir tazeleme oldu.

ckclckcl12d09e

İlginç bir okuma. Hepsinden geldiğine inanmak zor.

ckclckcl12d09e

Mercedes Benz tarihi hakkında ilginç bir kitap

ckclckcl12d09e

Suzanne Collins'in 5 kitaplık bir dizisinin ilk kitabı. "Açlık Oyunları" nı okuduktan sonra okudum. Bu kitaplar daha genç bir kitle için yazılmıştır, ancak sanırım sadece çocuk kitaplarını okumayı sevdiğimi itiraf etmeliyim (bunu reddetmeye çalıştığım gibi değil). Karakterlerin son derece iyi geliştiğini düşündüm ve Ripred ve co'da birkaç kez güldüm. Bu ve Underland Chronicles diğer kitapları kesinlikle tavsiye ederim.

ckclckcl12d09e

Anlatıcıyı hiç satın almıyorum; bu tam olarak ne olduğunu hissetti; modern zamanlarda 1660'lar hakkında bir kadın yazıyor. Bazen hoşuma gidiyor; kitabı indiremediğimde bütün bölümler ve bölüm grupları vardı; böyle imkansız koşullarda yaşamın tasviri, yürek parçalayıcı ve büyüleyici idi. Ne yazık ki, kitap ilerleme hızı, ton ve içerik bakımından o kadar dengesiz ki sevemedim. Kitabın ortamını ve temalarını göz önünde bulundurarak cinsel içerik miktarına da şaşırdım. Görünüşe göre yazar sadece en çok satanlar listesine girmek için onu attı.