yusufozdogan

Yusuf itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Yusuf itibaren Texas

Yusuf itibaren Texas

yusufozdogan

kolej kariyerimin temel kitaplarından biri. hala programda artık okumadıkları için şok ve dehşete kapıldım.

yusufozdogan

Bu klasik masaldan, Robert Louis Stevenon, Bay Hyde aracılığıyla çifte hayat yaşamaktan kaçınamayan iyi Dr. Jekyll hakkında hayran kaldım. Bu ikililiğe düşmek sonunda onun çökmesine neden oldu. Dr.Jekyl'in nasıl yanlış gittiğine dair mektubunu okumayı çok sevdim - orada bulunacak çok fazla gerçek var.

yusufozdogan

Bu 3,5 yıldızı veriyorum. Zorlayıcı ve oldukça üzgündü, ancak herhangi biriyle açıkça çok az ortak noktam olmasına bakılmaksızın karakterler gerçek hissetti. Bence bu, yazarın öykü anlatma yeteneklerine çok şey söylüyor. Yine de kitabın sonunda bir şey çarpmıştı. Sayuri'nin Başkan hakkındaki düşüncesi çok naif ve çocuksu, otuzlu yaşlarında olduğunu unutmaya devam ettim. Artık 13 yaşında olmadığını unutmuştum. Bunu gerçekçi olarak kabul etmekte zorlandım.

yusufozdogan

Bu kitabı "Malady'lerin tercümanı" gibi sevmek istedim. Ama olmadı. Lahiri'nin canlı karakter portrelerinden ve samimi kimlik görüşlerinden etkilendim, ancak hikayenin hızından hayal kırıklığına uğradım. Kısa öyküleri mükemmeldi, tek kelimeyle boşa harcanan veya yanlış yerleştirilen taşlar, "The Namesake" çok ayrıntılı, bazen biraz plodding gibi hissediyordu, sanki Lahiri romanların kısa hikayelerden daha fazla alan sağlamasına rağmen bir bahane değil kelimeleri veya paragrafları boşa harcamak. Gereksiz olduğunda çok uzun, çok ayrıntılı ve önemli olduğunda çok fazla kısalık ile yazılmıştı ve daha fazla derinlik istedim. Boo. Bu kitabı verebileceğim en uygun derecelendirme 2.5 yıldız olurdu, bu yüzden 3'e yuvarlandım.

yusufozdogan

1700'lerde dünyada olup biten her şeyi ciddiye almadım. Kendimizi şimdi nasıl görürsek görelim, eğer farklı bir zaman / duruma konduysak, tamamen farklı insanlar olabiliriz. Bu kitap beni gerçekten düşündürdü.

yusufozdogan

Yoga ile arkadaş olan bayanlarla ilişki kurabilirim. Bu daha küçük bir grupta olur. Birkaç yoga arkadaşım var.

yusufozdogan

Tüm zamanların en sevdiğim romanı! Yardım edemediğim, ama aşık olamadığım tatlı, romantik ve çekici bir hikaye. Erkek arkadaşımın karakterlerini, sanki onları tanıyormuşum gibi konuştum. Doğrusal olmayan çizim size ulaşsa bile sonuna kadar dayanmaya çalışmanızı rica ediyorum.

yusufozdogan

Simple read but confusing with the changes in narration and time periods. Was disappointed with the ending.