mattkorinek

Matt Korinek Korinek itibaren Nandudhana F.V., Madhya Pradesh 480106, Hindistan itibaren Nandudhana F.V., Madhya Pradesh 480106, Hindistan

Okuyucu Matt Korinek Korinek itibaren Nandudhana F.V., Madhya Pradesh 480106, Hindistan

Matt Korinek Korinek itibaren Nandudhana F.V., Madhya Pradesh 480106, Hindistan

mattkorinek

Bu kitabı çok sevdim. Onunla zamanımı aldım ve kutsal yazımın bir parçası olarak kullandım. Bu kitabı herkese öneririm. Günlük yaşam için geçerli olan harika senaryo içgörüleri ile doludur. Bu kitapları okumak gerçekten yaşam ve müjde ilkelerini perspektif haline getirmeye yardımcı olur.

mattkorinek

Bunun eksantrik bir müzisyen hakkında bir kitap olduğunu söyleyen incelemelere aldanmayın - önemli bir karakter, ancak kitabın teması daha çok bellek ve yaşamlarımızın kendi versiyonlarını nasıl yarattığımızla ilgili. Çok ilgi çekici bir okuma, noktalar arasında biraz gelişigüzel ... ama sonra tekrar hayatlarımız öyle değil mi?

mattkorinek

Ailenizle daha az berbat görünmesini sağlayan bir okumaya sahip olan herkes kadar Makasla Koşmaktan keyif aldım, bu yüzden Olası Yan Etkileri denemeye karar verdim. Bu kitabı Makas Koşmaktan çok daha az organize buldum ve denemeler kendileri için çok az ya da hiç ödeme yapmadı. Çoğu "ve sonra 50 $ buldum." Burroughs'in deneme yazısıyla tutarlı bir moda. Buradaki fark, Makasla Koşma makalelerinin önemli ölçüde daha ilgi çekici olmasıydı, bu yüzden birçok antiklimaktik sonuca göz ardı edebildim. Olası Yan Etkilerdeki bazı öyküler "öyle mi?" tüm kitaptan geçmemi zorlaştırdı. Öte yandan, içinde saklanmaya değer birkaç hesap var. Eğer Augusten Burroughs hayranı iseniz, ama çok fazla beklemeyin okudum söyleyebilirim.

mattkorinek

This is the Notes on a Scandal author. I really liked the movie and heard a great review of this book on NPR. The characters are strong, but it's a really sad story. In effect, none of the characters have a belief they hold firm to. That's the point. But, for me, it was one of those books that took a good 75 pages to get the plot going and I'm still left questioning what exactly the plot was. Oh yeah -- and did I miss it? Whatever happened to the man on trial before Joel's stroke?