afonsohenriq

Afonso Athayde Athayde itibaren Babhulgaon Dumala, Maharashtra, Hindistan itibaren Babhulgaon Dumala, Maharashtra, Hindistan

Okuyucu Afonso Athayde Athayde itibaren Babhulgaon Dumala, Maharashtra, Hindistan

Afonso Athayde Athayde itibaren Babhulgaon Dumala, Maharashtra, Hindistan

afonsohenriq

Şaşırtıcı derecede sıkıcı. Bitmedi. Eklemek için düzenlendi: Güvenlik için, önceki incelememe ekleyeceğim. Komik bir kitap olarak, yeterince komik değil. Bir hayatta kalma rehberi olarak, yeterince doğru değil. Kitap, tehlikeli bir tavsiye olarak düşündüğüm şeyi tanıtıyor. Mesela Brooks, eğer zombiler senin peşinden geliyorsa, küvetlerini suyla doldur, ikinci kata git ve altından merdivenleri parçala. Su meselesi daha önce duyduğum önerileri yansıtıyor (hatların sönmesi durumunda yeni bir kaynak bulundurun), ancak kaçış yolunuzu çıkaran tüm şeylerden aşağı değilim. Tavsiye, sizi kurtarmaya gelen bir başkasının varsayımı üzerine kuruludur, bence, kendi hayatta kalmayı düşünmek için korkunç bir yoldur. Bunun yerine, bu adamı, Tom Brown Jr.'ı dinle. Ayrıca paranın mükemmel zombi öldürme aracı olduğunu öne sürüyor. Silahınız kavun içinde sıkışıp kalmazsa, bu oldukça tercih edilebilir bir ev savunma seçeneği gibi görünüyor, ancak farklı bir silahla öğrenmeye zaman harcadıysanız, bunu kullanın! Silah seçimindeki bütün bölüm, bazı silahların diğerlerinden daha nesnel olarak daha iyi olduğu inancına dayanıyor. Açıkça bir tereyağı bıçağı güçlü bir kılıçtan daha az elverişlidir, ancak onları arkadan yana doğru itme ve tereyağı bıçağını kendi beyin saplarına itme fırsatınız varsa, yabancı bir cihaz ile kendi el. En kötüsü gelmeden önce kitabın dövüş sanatları eğitimini teşvik etmesi ve güç, boyut ve beceri düzeyine uygun silah kullanan ve rakip sayısına göre insanları kullanması gerektiğini düşünüyorum. (Eğer yükselen bir pozisyon ve yaklaşan bir orduya sahipsem, bu pratik alev fırlatıcısını istiyorum.) Sanırım geniş genellemeleri ile Brooks bir kötülük yapar ve umarım kimseyi öldürmez. Şimdi, lütfen bana bu kitabı tavsiye etmeyi bırak!

afonsohenriq

Kesinlikle aptal ve komik! Hepimiz bu insanları ve durumları bilmiyor muyuz? Bu kitabı çok sevdik!

afonsohenriq

Mükemmel! Bunu daha önce hiç duymadığımma inanamıyorum. Düşünmek için bazı şok edici şeyler: Amerikan kültürünün durumu ve gönüllü basitlik için birçok iyi fikir.

afonsohenriq

Hmm. Güzel, ama ... birincisi kadar değil. İyi - Hala kitabın genel fikrini seviyorum, bir deney sonucunda doğaüstü güçleri olan bir grup genç nasıl. Bu kitapta, bu deneyin her karakteri nasıl etkilediğini görüyoruz. Kötü - Bu kitap, ilk kitapla aynı heyecan seviyesine sahip değildi. Sanırım bunun nedeni, tüm kitap boyunca bir adada sıkışıp kalmışlardı ve genellikle bunu tamamen severken, hikaye sürükleniyor gibiydi. - Aynı zamanda çok kafa karıştırıcıydı! Bu gençlerin kimden kaçtığını tam olarak anlayamadım. Neler olup bittiğine dair hala hiçbir fikrim yok gibi hissediyorum. Yani, asıl noktayı anlıyorum, ama detaylara uymak zor. In-Betweens - Çok fazla romantizm yoktu, bu da bir adada sıkışıp kaldıklarını düşünürken mantıklıydı, ancak biraz uzakta hissetti. Meh. - Bu bir sonraki nokta bir spoyler! (görünüm spoiler) Karakterler - Maya, ilk kitapla aynı spunky, komik, zeki bir kız değildi. Doğru, bir adada sıkışıp kalmak her şeyi senden çıkarıyor, ama önceki kitaptaki o kızı özledim. - Daniel cidden en havalı arkadaţ. O sadece çok anlayışlı ama aynı zamanda zor. Onun gibi bir adamı nerede bulabilirim? - Rafe maalesef bu kitapta fazla değildi, bu yüzden onun hakkında söyleyecek çok şeyim yok. Önerilen? - Bu kitabı beğeneceksiniz ya da beğenmeyeceksiniz. Bu kitabın serinin büyük bir devamı olduğunu düşünmüyordum ama diğerleri aynı fikirde olmayabilir. İlk kitabı sevdiyseniz, bunu denemeliyim diyorum. Gerçekten üçüncü ve son olarak bu kitabın kitabı oluşturduğunu umuyorum!

afonsohenriq

Biraz garip bir başlangıç ama hala okuyorum. . .

afonsohenriq

One can only hope this would become the new standard for meetings. Unfortunately many jobs seem like the entire job is going from meeting to meeting. I doubt this folks would know what to do with all the time freed up by not going to meetings...

afonsohenriq

Hilarious even funnier than the first time I read it.