bootkovsky

Oleg Bootkovsky Bootkovsky itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Oleg Bootkovsky Bootkovsky itibaren Texas

Oleg Bootkovsky Bootkovsky itibaren Texas

bootkovsky

Muazzam yazı. Kitabı indiremedim. Yazar, büyükannesi (Dorothy Woodruff) ve çocukluğundan en iyi arkadaşı, 1916'da Colorado, Elkhead'e giden Rosamund Underwood tarafından okul çocuklarına öğretmek için yazılmış mektuplar buldu. Onların eylemleri aileyi ve arkadaşlarını skandal etti, çünkü onlar "toplum kızları" idi ve vahşi Batı'ya yönelmek yerine yerleşip evlenmeleri bekleniyordu. Hiçbiri daha önce hiç öğretmemişti, ancak bunu başaramadılar. Hayatlarının sonuna kadar o yılı asla unutmadılar. Çok tavsiye edilir.

bootkovsky

Bu gerçekten iyi. İran tarihinde biraz yoğundur, bu yüzden her şeyi takip etmek için çabucak hazırlamaya çalışmanızı öneririm.

bootkovsky

Bunu daha önce, diğer dört kitapta gözden geçirip geçirmediğimi bilmiyorum. Ama tekrar gözden geçireceğim. Okumaya başladığım bütün diziyi seviyorum. Ne kadar farklı olduğunu, gizemli, seksi ve tüm gençlerin gerçek hayatlarıyla ilgili şeyler sevdi. Ama Burned'den sonra daha fazla kitap yazmayı bırakırlarsa çok isterdim, çünkü tüm ilgimi kaybettim, hepsini gerçekten sıkıcı buldum ve tüm sürükleyin. Onları 10, 20 yıl kadar yazmaya devam edecekler mi acaba? Her seri için, her. Kısa, basit ama heyecan verici tutmalısınız. İyi çalışıyor çünkü okuyucular 'oh neden başka bir kitap yazmadılar' diye düşünecekler. ama yakında bitecekler ve onları rahatlatacak başka kitapları var. Bu bir kitap zinciri.

bootkovsky

Rodrigo Corral Design tarafından alternatif kapak tasarımı, Bonnie Clas tarafından İllüstrasyon

bootkovsky

Bunu ortaokuldaki favorilerimden biri olarak hatırlıyorum. Mağaralar MO ziyaret çok sevdim, kitaptan bazı sahneleri hatırlattı.

bootkovsky

Compelling read. Chiver's not only examines the the story of the AK-47, it's role in the cold war and subsequent brushfire wars, insurrections and terrorism; he traces the history of automatic weapons. Starting with the Gatling gun, Chiver's progresses thru the Maxim and various others including the Tommy gun made popular by the gangsters of Al Capone's day. Chiver notes that while Kalishnikov ostensively developed the gun to defend the Rodina, the AK-47 became noticable on the world stage as the weapon used by the communists to put down rebellions in the eastern bloc countries as well as shooting people trying to escape the Iron Curtain. Of special interest is the story of the M-16, the gun that was rushed into production in the 60's to counter the Viet Cong's use of the AK-47. Up until the early 60's, the U.S. military establishment discounted the AK-47's smaller bullet and cartridge as well as shorter range as being effective; and clung to the belief of a high powered, long range, flat shooting semi-automatic rifle was the best way to go. The M-16, given to the troops in Viet Nam in a prototype state, flat out didn't work. And guess what? The government, military and the manufacturer covered it up. Why are we not surprised?

bootkovsky

Thanks to Meg for slipping me Difficult Loves. My hopes are high for this one ...