ndrdesigns

Andr itibaren Arajpur, Bihar, Hindistan itibaren Arajpur, Bihar, Hindistan

Okuyucu Andr itibaren Arajpur, Bihar, Hindistan

Andr itibaren Arajpur, Bihar, Hindistan

ndrdesigns

Kitap Açıklaması: Utanmış satış ortağı Darby Stansfield, işini kurtarmak için altı ay olduğunu keşfedince, normal bir insanın yapacağı şeyi yapar. Çıldırdı. Kariyerini Teleco Wireless'ta yeniden canlandırmak için çaresizce, sonsuz yüksek harcama yapan müşterilerin vaadiyle dolu uluslararası bir plan hazırlıyor. Mükemmel, başarılı ve organize suçla iş yapmayı içeriyor. Ama yakında ona en yakın olanlar kendilerini tehlikeli planına kaptılar ve bunlardan birinin bilmeden onu yok etme gücü var. Darby şimdi zor bir karar vermeli - şimdiye kadar sahip olduğu tek iyi fikirden vazgeçmeli ya da hepsini riske atmalı. Düşüncelerim: Bu kitabı çok komik ve gerilim dolu buldum. Bir sonrakini okumak için sabırsızlanıyorum. Bu kitabı tavsiye ederim. Bu ücretsiz kitabı GoodReads'tan kazandım.

ndrdesigns

Nedense bu site bu kitabın 2003 yılında yayınlandığını gösteriyor, ancak bunun çocukken okuduğum ilk kitaplardan biri olduğunu ve şaşırtıcı hikayelerle, ahlaki derslerle dolu olduğunu ve bazılarının bükülmüş taraf.

ndrdesigns

20 yıl önce Marcel Proust'u satın almama neyin sahip olduğunu bilmiyorum, ama bir kitap ve 20 sayfa uzunluğunda tek bir cümle okuduğumu fark ettiğim için bu kitap rafımda oturdu. Umarım gerçek fransızca sürüm daha anlaşılır. O zaman hoşuma gitmedi ve şimdi Proust'u sevmiyorum. Bu kopyayı, beğenmediğim yazarlık türünün bir hatırlatıcısı olarak rafımda göze çarpan bir şekilde saklıyorum.