juliee

Julie Elise Hauge Elise Hauge itibaren Tingambato, Mich., Meksika itibaren Tingambato, Mich., Meksika

Okuyucu Julie Elise Hauge Elise Hauge itibaren Tingambato, Mich., Meksika

Julie Elise Hauge Elise Hauge itibaren Tingambato, Mich., Meksika

juliee

Gerçekten okuma oyunlarına giriyorum ve Wasserstein bir usta!

juliee

Bir klasik: Daha önce genç bir yetişkin kurgusal olmayan biyografi daha önce böyle bir güçle bana çarpmadı. Keşke ona altı yıldız verebilseydim.

juliee

Bu kitap hakkında en çok sevdiğim görüntü ve yazı oldu. Hikaye harika karakterler iyi gelişmiştir ve hikayenin arı folklor ve zanaat ile dokunması da uygundur.

juliee

Bu, birkaç düzeyde rahatsız edici bir romandı. Öncelikle gerçekleşmediğini düşündüğünüz ama gerçekten gerçekleştiğini düşündüğünüz “olay”. İkincisi, ana karakterin zihinsel yetersizlik derecesi. Chris Bohjalian'ın kitaplarının çoğunda olduğu gibi iyi yazılmış, ancak bunu tavsiye etmekten çekinmeyin.

juliee

trite but funny

juliee

3 stars for the rest of the book and 1 extra star only because of the awesome ending (last chapter) I loved the ending a lot. Some parts of the book didn't make sense to me when I read them. I thought why do we even need this chapter (like elaborate descriptions of giant game). But everything made sense at the end. One thing that did not make sense was their age. 6 year olds are getting trained for battle?! seriously?! Some parts of the book did bore me (like Peter and Valentine part). But overall a great sci-fi. According to many lists, it is the best sci-fi. Not sure about that, but it will make a great movie. Planning to watch the movie that is getting released this year.