marilougon

Fernando Costa Costa itibaren 36070 Disconzi-stempellati VI, İtalya itibaren 36070 Disconzi-stempellati VI, İtalya

Okuyucu Fernando Costa Costa itibaren 36070 Disconzi-stempellati VI, İtalya

Fernando Costa Costa itibaren 36070 Disconzi-stempellati VI, İtalya

marilougon

Grant Morrison hakkında bir şey. İlk okumayı okumamış olsanız bile, bir gün Strand'taki bir ticarette iş okumak için zaman harcıyorsunuz ve daha sonra çok şey buluyorsunuz. Yazısı sadece sayfadan yayılıyor. Bir haftayı hiçbir şey yapmadan geçirmek istiyorum, sadece hayatta kalabilir miyim diye görmek için Morrison'un çalışmasını okumaktan başka.

marilougon

Bu harika bir kitaptı. Fil sevdim ve karnaval dünyasının iç görünümünü sevdim.

marilougon

Annem diyor ki: Finny, doldurulmuş köpeğini kaybeden küçük bir çocuğun bu hikayesini gerçekten sevdi. Finny ve kendi Doggie'sine çok benzer.

marilougon

Bu kitap kesinlikle romantizm ve fantezi hayranları içindir. Peri mitolojisi ve güvensizliğin askıya alınması ALOT vardır, bu yüzden "lite" fantezi okuyucular muhtemelen dikkat etmelidir (bu sizin Anna anlamına gelir). Ancak, sevdim, ancak şu anda peri için herhangi bir şey için önyargımı kabul edeceğim. Kelley, güçlü ve otantik bir karakterdi ve Sonny mükemmel asil ama hasarlı kahramanı oynadı. Sonu acı tatlıydı ve belirsizliğin okuyucuların sonsuza dek mutlu bir şekilde kendi başlarına olmalarına izin vermesini sevdim. Kelt mitlerinin, peri masalının ve birkaç tarihi ve edebi referansın yerleşimi mükemmeldi. Melissa Marr hayranları memnun olacaklar.

marilougon

Albee does scary really good.

marilougon

Judy Blume is one of my friend's favorite author and I often see her reading books written by Judy Blume, so I decided to read Tiger Eyes since a lot of my friends read it. The book talks about this girl named Davey who is going through the death of her father. With every member in her family feeling depressed, Davey feels she is the one that has to be strong. She meets Wolf, who is dealing with a similar situation in his family, and he teaches Davey to be strong and to overcome the death and loss of a family member. I liked this book because I can personally connect to the protagonist. Everyone has to deal with death sometime in his/her life and it is hard to overcome such tragic. Although the book does not have a pleasant plot but it teacher a life lesson. People should be brave and courageous when they faced a challenge in their life.

marilougon

After reading the synopsis of this book I thought it sounded really interesting but I was very disappointed within the first few chapters. I kept reading in hopes that it would get better but it didn't. I found it to be dry and drawn out and I was left with unanswered questions.

marilougon

از معدود کتاب‌هایی است که به خاطر خواندن‌اش هیچ‌وقت خودم را نخواهم بخشید