pgalarowicz

Przemek Galarowicz Galarowicz itibaren Königshain-Wiederau, Almanya itibaren Königshain-Wiederau, Almanya

Okuyucu Przemek Galarowicz Galarowicz itibaren Königshain-Wiederau, Almanya

Przemek Galarowicz Galarowicz itibaren Königshain-Wiederau, Almanya

pgalarowicz

love it ... GENEL BAKIŞ: 2007'nin öfkeli California yangınlarından sonra, James Patterson'un Kadın Cinayet Kulübü romanı birçok okuyucu ile tanınma şokunu taşıyacak. 7. Cennette, bir dizi yıkıcı ev yangını, dedektif Lindsay Boxer ve Rich Conklin'i kundakçı suçluların izinde sıcak tuttu. Çatışmalar çoğaldıkça ve eve yaklaştıkça ateşli arayış daha acil ve hatta ölümcül hale geliyor. James Patterson'dan beş alarmlı bir barnburner

pgalarowicz

Bunu Kraliçe'nin aptalından daha iyi sevdim. Elizabeth hakkında Ben kraliçe olarak ilk yıllarım ve Robert Dudley ile ilişkisi. Yine yazı ve hikayede kaybolursunuz.

pgalarowicz

Her nasılsa, kurgu olmadığını fark etmeden bu kitabı ilgilendim ve satın aldım. Ve ben büyük bir kurgu olmayan okuyucu değilim. Ama bu kitabı çok sevdim. Hatta Paskalya brunch yemek için koymak istemiyordu! Bu kitabı pek çok düzeyde beğendim. Bibeau'nun yazıları büyüleyici ve mizahi bir şekilde büyüleyici tarihle iç içe geçmiş durumda. Biradaki tadından, huni keklerindeki hislerine ve karanlık ve salak geçmişine kadar, takıldığım bir adama benziyor. Bibeau'nun arayışı edebi Kont Drakula'yı onu beklenmedik yerlere ve olağandışı durumlara götüren Hollywood vampirinden ayırmaktır. Sadece onunla birkaç yerde bulunduğum ve bazı insanların hikayelerini duyduğum için değil, onun yazımı sizi içeri çektiği için onunla birlikte olduğumu hissettim. Ve bazen, kendinizi gerçekten niyetlendiğinizi fark ettiğinizde tarih, sizi kahkahalarla koklayan bir şeye fırlatır. (Ya da en azından ben yaptım.) Bu kitap hakkında birkaç arkadaşımla konuştum ve anneme, iş arkadaşıma ve nişanlıma pasaj okudum. Bu kitaptan hoşlanmayacak tek bir arkadaşımı düşünemiyorum.

pgalarowicz

"Sadece dikkatinizi bir düşünceye odaklama zamanı akla sunulabilir!"

pgalarowicz

Aslında çok hoşuma gitti! Hedef kitlenin ne olduğu çok açık değil, çocukları tahmin ediyorum, ama çocuk kitabı olmak için çok uzun bir kitap! Bu, İngiltere'den Corfú'ya ve orada deneyimlerine geçen oldukça işlevsel bir ailenin (yazarın) hakkında. Ben bir gitmek vermek tavsiye ederim.

pgalarowicz

Shannon ve Dean Hale tarafından yazılan Calamity Jack; Resimleyen Nathan Hale. Bu yıl için ilk yeni Grafik Romanım. Rapunzel'in İntikamı'nın devamıdır, ancak bunu anlamak için bunu okumak gerekli değildir. Başlıktan "Calamity Jane" e dayalı olması gerektiği anlaşılıyor, ama gerçekten "Jack and Beanstalk" ile ilgili. Çok fazla buhar punk eğimi var - hikayedeki en önemli yerlerden biri yüksek katlı binanın üstünde bir zeplin. Diğeri ise sürekli garip araçları olan üçüncü ana karakter. Diğer büyük etki, çoğunlukla arka hikayede olmasına rağmen, Kızılderili ve Eski Batı Kovboylarıdır. Ana karakter (Jack) ve kıyafetine yansır. Ancak, bu yön oldukça klişe. Rapunzel, Eski Batı hissini verir. Kovboyların ve Hintlilerin gerçekte yaptıkları tek şey Steam punk dönemi maskaralıklarının duygularını güçlendirmektir. Pastanın üzerine krema olarak başka bir destekleyici karakter bir pixie showgirl. Hikaye oldukça basittir ve kitabın gizemini çözmek için tüm ipuçları verilmiştir. Ancak, bir gizem olarak sunulmuyor ve verilen ipucuyla ilgili olsa bile, tamamen farklı bir şey düşündüğümü itiraf etmeliyim. Bu bir macera ve benim için yavaşlamak ve resimlere tekrar bakmak için ikinci bir algı ile oldukça kolay bir okuma oldu. Ben sanat hakkında konuşacak kimse değilim, sanat hakkında o konuda konuşmak için yeterince çizgi roman okumam. Ancak, bu çizim tarzını sevdiğimi ve karakterlerin çok etkileyici olduğunu biliyorum. Masalları veya steampunkları seven herkes için ve özellikle her ikisini de seven insanlar için harika bir okuma. X'i beğendiyseniz Y'yi deneyin: Aklıma sıçrayan en acil şey Full Metal Alchemist. İngilizceye çevrilmiş bir Japon Manga. Bunun nedeni çoğunlukla Genç Yetişkinler tarafından okunacak şekilde tasarlanmış olması ve içinde çok fazla steampunk büyüsünün bulunmasıdır. Ancak, okumak istediğiniz masallarsa Fables'ı deneyin. Calamity Jack'ten biraz daha karanlık, ama çekimler bitti, Jack of Fables, biraz daha yürekli ve aynı Jack (Jack ve Beanstalk'tan). Aynı zamanda bir dizi grafik roman (ya da hepsini avlamak istiyorsanız bireysel çizgi roman olarak okuyabilirsiniz). Leviathan ve Airborn ile aynı hissi vardı, bu yüzden bunlardan birini ya da bunu sevdiyseniz, diğer ikisini de okumalısınız.

pgalarowicz

şeytan günaha. . .

pgalarowicz

Ben çok bu kitap tarafından düpedüz maudlin gibi görünüyordu ve son derece iyi bir şekilde değil, sondan önceki bölüme kadar alınmıştır. galloway'ın tatlı yazma ve onun katmanlı, güzel hikaye anlatımı için bir noktada (muhtemelen benim kitap olacak kitap kulübü için?) tekrar okumak isterdim.