jakegarn

Jake Garn Garn itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Jake Garn Garn itibaren Texas

Jake Garn Garn itibaren Texas

jakegarn

Selenay saltanatı # 2 - tek kitap

jakegarn

Yine bebekler hakkında fazla bilgisi olmayan insanlar için iyi. Özellikle ilk kez anneler için bazı iyi bilgiler var.

jakegarn

4.5 Sonunda harika bir hayalet hikayesi! Bu harika hikayeyi okurken eski moda kaz yumrularım vardı. Hafif bir dokunuşla korkutucuydu, yavaşça çözülüyordu. Karakterler, gizem ve romantizmin ipucu ile büyülenmiştim. Bir mezarlık restoratörü olan Amelia Gray, atalarımızın unutulmuş hazinelerini onararak işini seviyor. Güney bir kız, babası bir mezarlık alanı bekçisi. Dokuz yaşında ilk hayaletini görüyor. Babası onu uyarır ve ona uyması gereken bir dizi ya da kural verir. Yakışıklı, karanlık ve perili bir dedektif olan John Devin ile tanışıncaya kadar onları takip eder. Üzerinde çalıştığı mezarlık restorasyonu ve kalbi ile ona bağlı. Korkunç bir gizem çözülmeli, birçok bükülme ve dönüş var. Dünyası sonsuza dek değişmek üzere. Dünyasında daha korkunç şeyler var, babası onu hiç uyardı. Fantastik ... Sonun geldiğini görmedim. Bu dizideki ikinci kitabı satın alacak ilk kişi olacağım

jakegarn

Bu Hemingway'in en iyi romanı değil, ama kesinlikle Hemingwayi Hemingwayiest (bu doğru, Hemingwayiest). Yazarın tipik bir hüzün ve üzüntü alt tonu ile iyi bir savaş romanı / aşk hikayesi.

jakegarn

This was enjoyable. In the beginning, I wasn't sure how much I liked it because it seemed topically humorous, but then it became a story with depth.

jakegarn

Everyone interested in a quality style of life should read this book.

jakegarn

this book is good not great.