ersin0

Ersin G G itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Ersin G G itibaren Texas

Ersin G G itibaren Texas

ersin0

Evet dediğimde biraz fazla protesto ediyormuşum gibi hissediyorum, Neverwhere'i sevdim ama ... Bu benim en sevdiğim kitap değildi. Asla, en sevdiğim kitap olmayacak. Gaiman'ın yerini almayı başardığı birçok şey vardı - örneğin, pacing bir seviye olarak bile kullanılabilir ve son olarak iyi yazılmış, iyi tasvir edilmiş ve nihayetinde yönetilmiş olması oldukça iyiydi. beni emmek - ama hikayenin büyük bir kısmı düz hissettim. Hikayenin kendisi çok düz gibiydi. Hikaye uygun bir şekilde heyecan vericiydi ama beni büyülemedi. Karakterler makul derecede ete büründü, ama gerçek değildi. Bu en hayal kırıklığı yaratan bit. Özellikle De Carabas'ın bir anı vardı, burada ünü hak ettiği kadar küçümseyen acımasız olduğunu kanıtladı, aşık oldum. Ama genel olarak, korkunç derecede zeki ve kadronun geri kalanı onun olmadığı konusunda uyardığı kadar güvenilir bir adamdı. Beni yanlış anlamayın - bu iyi bir okuma. Gaiman eşyalarını biliyor ve beni gerçekten yüksek sesle gülmekten ya da anlaşmaya ya da takdire başını sallamaya bırakan birçok an vardı. Ama Neverwhere umduğum kadar büyülü değildi.

ersin0

kesinlikle bu kitap sevdim benim favorilerimden biri ... cindy bennett çok yetenekli bir yazar ve onun gibi daha fazla kitap yazmaya devam etmek için bekleyebilir

ersin0

haterat bazak shodeye bazporse stalini;)

ersin0

Bu evde garip bir gürültüyü araştıran eğlenceli bir yatmadan kitap.

ersin0

** spoiler uyarısı ** Anlamsız (nihilizm) bir Evrende Ayn Rand dili Hıristiyanlıktan çalar ve kendi felsefesine kurar. 7-2521, âlimler için evde çalışmak isteyen umut verici bir genç entelektüeldir. 7-2521 uzun olduğu için günahkar olarak adlandırılır. 7-2521 eyaletin sokaklarını sonsuza dek süpürmeye mahk ism edildi. Kahraman kısa sürede hükümetin sadece kendisini önemsediğini öğrenir. Kahraman, gerçekliğin görünen eksikliğini kendi ellerine almaya karar verir. Bir ampulün nasıl çalıştığını keşfettiği için gerçeği yaptırdığına karar verir.