lovelornus

Zheer Nawzad Nawzad itibaren Ramavarapadu, Andhra Pradesh 524201, Hindistan itibaren Ramavarapadu, Andhra Pradesh 524201, Hindistan

Okuyucu Zheer Nawzad Nawzad itibaren Ramavarapadu, Andhra Pradesh 524201, Hindistan

Zheer Nawzad Nawzad itibaren Ramavarapadu, Andhra Pradesh 524201, Hindistan

lovelornus

Yani. Hikayenin sonuna geldim ve Marr'ın kafasında aslında sayfada görünen daha iyi bir hikayesi olduğu hissiyle ayrıldım. Ne demek istediğini bilse de, özellikle iyi ifade etmedi. İşte düşündüğüm şey: Bir karakterin arka planına atıfta bulunmaya devam edeceksen, bir noktada bana arka planın veya mevcut hikayenin temeli olmadığını söylemelisin. Ayrıca, bu teğetlere (Devlin / Ani / Rae) rampa yapacaksanız, aslında son hikayenin bir parçası olmaları gerekir. D / A / R hakkında bütün bir kitaptan sonra, Devlin'den Seth'e kapalı ağ geçidi hakkında bilgi vermedikçe, bu kitapta hiç görünmüyorlar. Bu kadar. Hala Rae'nin tam olarak ne olduğunu bulmak için bekliyorum. Gölge Mahkemesinin Peri dünyasını nasıl etkilediğini öğrenmek için bekliyorum. Sorcha, kontrol ettiği dünyada yeni ortaya çıkan yeni bir mahkeme hakkında ne düşünüyor? Hayır! Hiçbir şey değil. Hikaye tamamlandığında bu iyi değil. Ve hayır, Rae'nin kim olduğu, bir rüya yürüyüşçüsünün ne olduğu ve ondan önce ne olduğu hakkında bir hikaye okumakla ilgilenmezdim. Hayır teşekkürler. Dünya yapımında, dünyanın bir okuyucu olarak kendimi kaybedebilmem için açık ve mantıklı bir şekilde açıklanması gerekir. Beş kitapta hiçbir zaman Marr'ın dünyasında gerçekten yakalanamadım. Okuyucuyu desteksiz fırlatır. Herkesin bildiğini varsaydığı tüm bu karakterler var. Bunu daha önce de söyledim ama yanımda fey yaratıkların ansiklopedisiyle bu kitapları okumam gerektiğini hissediyorum, ama bu çok yararlı olmaz çünkü Marr'a göre aslında fey dünyası olurdu. Beş kitaptan sonra, hala şaşkın hissetmemeliyim. Bunu söyledikten sonra, buradaki hikaye beni zaman zaman harekete geçirdi ve Marr en azından dizi boyunca inşa edilen büyük savaşı verdi. Yol boyunca bazı şaşırtıcı kıvrımlar ve dönüşler var. Herkesin nerede bittiği konusunda mutlu olduğum halde, Donia ve Keenan Seth ve Neill ile birlikte sahne alırken Ash'in neredeyse ikincil bir karaktere düştüğünü hayal kırıklığına uğratmıştım. Ash'in hikayesinde biraz değiştiğimi hissettim. Hikayenin çoğunu paspaslayarak geçirdi çünkü erkeklerinden biri veya her ikisi de gitti veya direniyordu, belki de belki de değil, Keenan. Bu çözüldüğünde, ayarlamaları çok kolay bir şekilde yapar. Spoiler olmadan söyleyebileceğim tek şey bu. Sonuçta, başka bir Marr serisi için imza atacağımı sanmıyorum. Belki tek bir kitap. Seri, muhtemelen hayır.

lovelornus

Bu projeye başlamadan önce hiç bilmediğim harika Shakespeare oyunlarından bir diğeri. (Bir okul prodüksiyonu görmüş olabileceğimi düşündüm ama yanılmış olmalıydım.) Bu, kasvetli bir çalışma, her biri özel afet yapabilen ve kamuya açılmak için bir araya gelen iki işlevsiz aile (Lear ve kızları, Gloster ve oğulları). felaket. Özellikle Lear yürüyen duygusal bir tren kazasıdır. Shakespeare'in buradaki zaferi, Lear ilk sahnede inanılmaz derecede kötü davranmasına rağmen, hala ona ne olduğunu bilmek için yeterince sempati duyuyoruz. Edmund, kendi oyununa layık olan çok daha pürüzsüz bir kötü adam. Arsa kenarlarda bir titrek biraz, ama mesele bu değil: bu güçlü karakterler ve aileleri hakkında bir oyun. [Dönüş] [dönüş] Gloster'ın gözleri dışarı çekildi ve atladı biraz oldukça iğrenç - Ben Titus Andronicus'tan bu yana Shakespeare'deki bu korkunç şeyi hatırlamayın; belki de seyirci daha fazla talep istiyordu. o). Aptal (John Rogan) ile birlikte, oyuncu kadrosunun geri kalanını gölgede bırakıyorlar - özellikle Edmund'un Gerry Murphy'nin biraz daha cazip bulmasını diledim. Ama temelde senaryonun kalitesi, diğerlerinden oldukça iyi bir dinleme sağlamak için ortalama performanslar bile taşır.

lovelornus

I am reading about different prospectives of a men who has grown up and lived almost all of his life in Cuba; this voice gives important insights about the Revolution and its positive and negative consequences.

lovelornus

My favorite book of the whole series. I tried to hold off reading the whole think and luckily made it to a week and a half before finishing it.