anacontrer601d

Ana Contreras Contreras itibaren Legnica County, Polonya itibaren Legnica County, Polonya

Okuyucu Ana Contreras Contreras itibaren Legnica County, Polonya

Ana Contreras Contreras itibaren Legnica County, Polonya

anacontrer601d

Bu kitabı çok sevmek istedim, bir hikayede sevdiğim her şeye sahip gibi görünüyor, ama karakterlerle o kadar zor zaman geçirdim ki sonunda onu sevdim ama artık yok. Çoğunlukla, son sözün sesinden kendisinin eşcinsel olduğu yazar hakkında daha fazla bilgi edinmek istememi sağladı. Kimi tanımladığını ve okuyucunun kimi tanımlaması gerektiğini merak ediyorum: kibirli, manipülatif kullanıcı veya onun için düşen ve daha sonra hayatı için en iyi planın kendisinin kullanılabilir ve manipüle edilebilir? Sonuçta hayal kırıklığı yaratıyor, ama hükümetin çalışma şekli hakkında çok şey öğrendim ~ yurttaşlık sınıfında öğrendiğimden çok daha fazla ~ bu yüzden sanırım ...

anacontrer601d

ABD'de maddi yolsuzluk hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bu kitap tam size göre.

anacontrer601d

Sevimli küçük gökkuşağı balığı hakkında bu hikayeyi sevdim :) THEME paylaşmak, cömertlik ve başkalarına karşı iyi olmak :)

anacontrer601d

Borges neredeyse hiç kimsenin olmadığı gibi edebi çeviriyi anladı (kendi çevirileri sorunlu ve heyecan verici olmasa bile). Onun ficciones bana şarkı söylemek gibi, onun sezgisel, ışıltılı zihnine böyle doğrudan erişim izin için denemeler derleme seviyorum. Bu harika adamın yazdığı neredeyse her şeyin parlak çevirileri için Andrew Hurley'e sonsuz teşekkürler. İngilizceye ne hediye verdin.

anacontrer601d

Sonuçta toplum, bireylerden ve onların hikayelerinden oluşur. Peter F. Drucker Claremont, Kaliforniya Güz 1997

anacontrer601d

Yabancı ülkelerde pahalı ekipmanlarla anlamsız şeyler yapan çılgın insanlar. Çok eğlenceli.

anacontrer601d

Beyaz suçluluktan muzdarip değilim. Yani siyah ya da Asyalı ya da Amerikan Kızılderili oldukları için bir yazarın kıçını havaya uçuracak biri değilim. Etnik kökenlerinin basit olmasından dolayı bir yazar için kolay gitmeyeceğim. Ama eğer hak ettiklerinde onları öveceğim ve Sherman Alexie tüm övgülerimi hak etmiyorsa hepsini lanetleyeceğim. Üç yıldızlı derecelendirme ile garip geldiğini biliyorum. Kitap hiçbir şekilde mükemmel değildi. Dürüst olan buydu. Tamamen acımasız dürüstlük. Bir yazar içeriğinden kendi kendine acıma hikayeleri değil, tüm sayfalarda zihinsel olarak mastürbasyon yapmak için değil, tüm saçmalıklarını çevreden analiz eden bir hikaye. Durumdan geri adım atmak ve kendi ve diğer halklarının mizah ve zekâ ve dürüstlükle yaşadıkları olayları yorumlamak, bazen garip bir empatiye ve diğer zamanlar saçmalıklara alay ediyor. Ancak her öykü ve şiir koleksiyonunda olduğu gibi, kazananlar ve kaybedenler var. Bu koleksiyondaki en büyük kaybeden, tamamen zaman kaybı ve tamamen gereksiz olan Senatör'ün Oğlu. En büyük kazananlar, Alexie'nin alkolik babası ve Patsy Cline'a olan sevgisinden bahsettiğinde en yürekli anlardır. Kitap genel olarak bana Paul Auster ve Raymond Carver'ı hatırlattı; dürüst bir ses, üzüntü ve kendini küçümseme ve büyüleyici bir sesle büyüledi.

anacontrer601d

Read it.