giselleprado

Giselle Prado Prado itibaren Indrapura, Rajasthan, Hindistan itibaren Indrapura, Rajasthan, Hindistan

Okuyucu Giselle Prado Prado itibaren Indrapura, Rajasthan, Hindistan

Giselle Prado Prado itibaren Indrapura, Rajasthan, Hindistan

giselleprado

“İnsan kalbine inanıyorum, ve onun sevgisinin gücü, böyle bir aşk ya da istenmeyen olsa bile. Sevgidir. Sevgidir. Eğilir, ama kırılmaz. Ve hayat gittiğinde, sevginin kendisi hala yaşıyorum. Olağanüstü bulduğum şey bu. "

giselleprado

İlerleme hızından veya heyecan verici bir dilden yoksun bir gerilim. İpucu, öngörü veya gerçeklerden yoksun bir gizem. Şizofrenik bir conman tarafından yazılmış sahte bir belgeye dayanan yarı gerçeklerin hepsi. Karakter içermeyen, karakter odaklı modern bir roman. Melekler ve Şeytanların ikinci taslağı. Orgazm anında çekmenin edebi eşdeğeri sayesinde sayfa çevirme eylemi. Yeni çağ komplo teorisi üzerine inşa edilmiş manevi bir uyanış. Bu kitap pek çok şey ve hiçbiri iyi, yeni veya ilginç değil. Bununla birlikte, idealist sanrı için mükemmel bir turnusol testidir. İlk okumadan sonra, biraz ilginç bulduğumu itiraf etmeliyim, ancak son sayfayı çevirdim ve bibliyografya yoktu. Yazarın 'sadakatle tasvir ettiğini' iddia ettiği tüm kavramlara nasıl aşina olduğuna dair bir açıklama yok. Bu kitabı yazdı ve bir tarih kitabı gibi davrandı ve daha sonra herhangi bir şekilde desteklemeyi reddetti. Ve kontrol edemediğiniz herhangi bir tarih kötü. James Frey'den daha iyi değil. Aslında, daha da kötü olabilir, çünkü dini inançlarını bu kitaba dayandıran insanları tanırken, Frey'in tek suçu Scarface olmasını istiyordu. Ve gerçekten, ne maço otuz erkek bir şey değil? Brown'un kaynaklarını gizlemek için iyi nedenleri vardı: onlar vali Pierre Plantard tarafından dövülmüş ve yetmişli yıllarda Paris'teki Bibliotheque National'a gizlenmişlerdi. Ve Plantard da onunla kaçmış gibi değil - bu kitap bile yazılmadan otuz yıl önce tüm 'Sion Tarikatı' sözlüğü kaldırıldı. Gizemli bir şekilde yer alan sanatsal 'ikonografi' de tamamen uydurulmuş ve tanıdığım bir sanat tarihi profesörü tarafından gülünç ilan edildi. Klasik sanatta çok iyi bilinen semboller ve imalar var, ancak bunların hiçbiri Brown'un iddialarına benzemiyor. Parselin döndüğü tüm menteşe - ters bir üçgenin kadınları otomatik olarak sembolize ettiği düşüncesi - gamalı haçların 3. yüzyılda kullanıldığını ilan etmek kadar mantıklı, Budistler faşist olduklarının kanıtıydı. Brown'ın geri kalan kitabı, bir teoloji öğrencisi olarak ilk yılınızdan aldığınız klişe dini komplolarla doludur. Sadece bu da değil, bu komplolar zaten 'Foucault'nun Sarkaç' ve 'Illuminatus'taki daha iyi yazarlar tarafından araştırılmıştı! Trilogy'. Eh, zaten bu inceleme Brown'un tüm kitabında yaptığından daha meşru tarihsel araştırma yaptım, bu yüzden sanırım bir gün diyeceğim.

giselleprado

Bunun iyi bir kitap olduğunu duydum. Çoğunlukla Tao'dan.

giselleprado

Amazing Grace, az bilinen William Wilberforce'un hikayesini anlatıyor. Genç yaşta, Wilberforce Hıristiyanlığa dramatik bir dönüşüm geçirdi ve hayatının geri kalanını inancını yaşayarak geçirdi - İngiliz köle ticaretinin ve diğer insan hakları sorunlarının ortadan kaldırılması için mücadele etti. İsa'nın “bunlardan en azını” sevdiğini gördü ve hayatının da işini yaptı. (Boyunda) çok küçük bir adam olmasına ve hasta bir yüzleşmeye rağmen, hayatı içinde çoğumuzun yüzlerce yapabileceğinden daha fazlasını yapmayı başardı. Yine de, ömrünün sonuna geldi ve çok daha fazlasını yapabileceğine ağıt yaktı. Hikayesini inanılmaz derecede ilham verici buldum ve bence sen de yapacaksın. Tüm biyografiyi okumak istemiyorsanız, Amazing Grace olarak da adlandırılan film sürümü oldukça iyidir. İncelememin tamamını buradan okuyun: http: //letseatgrandpa.com/2011/03/20 / ...

giselleprado

Translating...

giselleprado

Sıralama için bir başka iyi kitap. Hiç bir şey kaybettiğini sorabilir misin? Buldun mu? Şimdi nerede olduğunu ya da eksikken ne olduğunu düşünüyorsunuz? Kış dersleri için iyi. Kar sahneleri yapabilir, farklı hayvanların ayak izlerini deneyebilir.

giselleprado

Bu kitabı okuduğumda hiçbir fikrim yok, okul için çok fazla savaş kitabı okudum. UGA benim sophmore yıl olabilir bir duygu var. İyi yazılmış ve savaş hakkında bir romandan beklediğiniz her şey.

giselleprado

August Wilson, "Çitler" adlı aile hayatına dayanan ünlü bir oyun yazarken büyük okuma yazma çalışmalarına devam ediyor. Oyun esas olarak birçok Afrikalı-Amerikalı'nın hayatında mücadele zamanında yaşayan bir Afrikalı-Amerikalı aileye odaklanıyor. Herkesin kendi aile sorunları vardır, ancak bu oyunun tartıştığı konu son derece sıra dışıdır. Maxson aile hayatı hikayede hızla değişti. Mutlu bir aile hayatından mutsuz bir aile hayatına geçmek.

giselleprado

Meditative.

giselleprado

Bu kitaptan kesinlikle nefret ettim !!! 150 sayfa örgü (büyük bir örgü hayranı olmadığımdan değil) ve o korkunç son. Tamamen Gothica kuralını uygulamaya hazırım ve sorunu kurtarmak için sonunu paylaşıyorum ... sadece sor!

giselleprado

Benim için evim güzel bir ev olan Greenpoint'te, Smith Sokağı Kralı'nın merkezindeki bir araba kovalamaca ile başlıyor. Anlatıcı Lionel Essrog, Minyatür Adamların hikâyesini Tourrette'nin baskıları ve baskılarıyla anlatıyor. Ünlü diş fırçası paragrafı elbette mükemmel ve genel anlatım sesi harika. Kitabın ana gücü anlatı sesidir ve sadece bunu keşfetmek için okumaya değer. Bu iyi bir okuma ve benim için şaşırtıcı derecede hızlıydı. Beni henüz sevmiyor sonra Lethem fikrimi kaydetti, (LA, Lethem uzak kalmak, BK için sopa) ve sanırım sonraki yalnızlık kale mücadele edeceğim. Kredi almak isteyen var mı? İronik olarak bu uzun zamandır rafta bekliyordu çünkü aslında Brooklyn'deyken okumayı planlıyordum. Sonunda Çin'in Pekin kentinde okudum. Bu benim için bir şekilde daha iyiydi, çünkü herhangi bir ev hastalığını şımartmalıyım.

giselleprado

Bu kitabı okuduğumdan beri bir süre geçti ve birkaç kez yaptım. Muhtemelen üçüncü gün, bir gün, daha sonra olacak. Saramano'nun yazım şekli konusunda beni büyüleyen bir şey, görünüşte kaotik bir şekilde yapması gerektiği; nokta, virgül, diyalog yazıları ve pratik olarak edebi nesir için tanımlanan tüm kurallardan kaçınmak. Yine de, edebiyatın klasikleri olarak adlandırılan hikayeler oluşturun. Böylece, yoğun ve sıkıcı görünen metin, akıcı ve eğlenceli bir okuma haline gelir. Saramago hakkında okuduğum tek kitap Tüm İsimler değil, en çok sevdiğim kitap. Hikayeyi ve nasıl geliştiğini seviyorum. Ama bu kitabı diğerlerinden farklı kılan kahramanı Don José'nin çizimi. Çünkü bu beni ilgilendiriyor, bana hayranlık duyuyor ve birden fazla noktayı tanımlanmış hissettiriyor. Benim için Don José gri bir dünyada uyanan bir karakter. Yerleşik ve rutin karşısında isyancı alternatif bir yol seçen bir karakterdir. Ve şüpheleri kararlılığa dönüştürür, tutkulu olur ve korkuyla yüzleşme cesaretini yaşar. Ve diğer Saramago kitaplarını okuduysanız, sonunda tüm kahramanlarının biraz göründüğünü bileceksiniz, ama ne diyebilirim; Beni aşık eden budur.

giselleprado

I'm satisfied with how the series ended. It's kind of sad, like saying goodbye to old friends and I will surely miss these characters. I had to process some (to me) loose ends, but tbh, they are not, only iif you have the need to have everything in black and white. It was actually a perfect ending, although bitter sweet. I think I need to start over, I'm not ready to let go yet :)

giselleprado

Bay Mükemmel gerçektende mükemmeldi.. Aynı iş yerinde çalışan dört arkadaş..Jaine, T.J, Marci ve Luna... Bu dört kafadar her hafta olduğu gibi, o cuma akşamı da iş çıkışı stres atmak için bir barda buluşurlar. Birkaç kadeh içkiden sonra, malum kadın muhabbeti koyulaşır ve sohbet konusu mükemmel bir erkeğin sahip olması gereken özelliklerde yoğunlaşır.Bu sohbetin burda kalacağını düşünen bu bayanlar yanılıyorlardır.. Olay 'liste' önce şirketin gazetesinde yayımlanır, kahramanlarımızın isimleri listede A,B,C,D olarak adlandırılır.Ve bu meşhur liste belirli bir kesimi rahatsız etmeye başlasada internette, gazetede hatta televizyonlarda bile yayınlanır.Böylece kahramanlarımızın adıda ortaya çıkar, fakat kimin A,B,C yada D olduğu söylenmez.Böylece kimin hangi cümleyi sarf ettiği öğrenilmez. Gel gelelim olayın perde arkasındaki katile.Katilimizin -yani Corin-kitabın başlarında nasıl bir hayat yaşadığına değiniliyor.Katilimiz belli ama burda bir şaşırtmaca var.Katile dikkat!Her neyse Corin annesi tarafından mükemmel erkek olmak üzere yetiştirilir.Yeri geldiğinde, hata yaptığında cezalandırılır.Böyle bir hayat sonucunda delirmemek mümkün değil.Kendisine empoze edilen düşünceler sonucu Corin, basında çıkan bu haberlere sinirlenir.Özelliklede C ile tanımlanan kadına.Onu en çok C sinirlendirir ve C'yi bulup öldürmeyi düşünür.Ama öldürmek gittikçe hoşuna gider ve ikinci cinayetini de işler.Ve üçüncüsünede teşebbüs eder..dördüncüsüne de... Şimdide Sam ve Jaine'yi ele alalım.Bu iki geçimsiz yaratık komşu olmaktadır.Sam bir dedektiftir.Belirsiz saatlerde eve gelmeleri, yaptığı kabalıklar ve gürültüler Jaine'yi sinirlendirir.Çünkü Sam'i görünce edindiği ilk izlenim ayyaş, uyuşturucu satıcısı olduğu yönündedir... Taki penceresinden gördüğü görüntüye kadar :) :) Neyse efendim bu ikili cinayetler işlendikçe ve aralarındaki çekişmeler arttıkça zamanla yakınlaşır. Kitabı iki cinayet, bir yaralanma ve bir de evlilikle tamamlıyoruz... ben sevdim :)bana kalsa bütün olayları anlatırım ya...neyse :)okumayanlara öneririm...