juandsgn

Juan David Su David Su itibaren Jevnaker, Norveç itibaren Jevnaker, Norveç

Okuyucu Juan David Su David Su itibaren Jevnaker, Norveç

Juan David Su David Su itibaren Jevnaker, Norveç

juandsgn

Başka bir 4.5 !!!

juandsgn

Çok az şey söylemesi uzun süren konuşkan bir kitap. Temelde mesaj, tutumlarımızı değiştirerek gerçekliğimizi değiştirebileceğimizdir, bu bir şekilde bağlı kuantum evrende yankılanan daha yüksek bir titreşim frekansı ortaya çıkarır. Başka bir deyişle, hepimizin terapiye ihtiyacı vardır. Bu kuantum teorisi ile giydirilmiş eski bir mesaj. (Bana 1980'lerin başlarındaki est atölyeleri hatırlatıyor). Ramtha ve Emoto'nun su deneylerine aşırı güven olmasaydı kitaba daha fazla ağırlık verirdim (Emoto'nun sonuçlarını çoğaltan var mı? Sonuçları iyi tasarlanmış laboratuvar deneylerinde çoğaltılamazsa, işi ne yapıyor? bilimi maneviyatla ilişkilendirmeyi düşünen kitap?) Yazarların yaşamlarının ne kadar harika olduğuna dair bir takip çalışması görmek istiyorum. Kendileri için muhteşem gerçekler mi yaratıyorlar? Temelde bu önemsiz bilim ve önemsiz maneviyattır.

juandsgn

Eşek İncili kadar iyi değil ama yine de oldukça tatlı

juandsgn

Bu, İtalyanca'da anneliğin karanlık bir yolculuk olduğu hakkında yazılmış, Joseph Conrad'ın "The Secret Sharer" hikayesine kıyasla mükemmel bir makale. Tam başlık Clandestino A Bordo, inanıyorum.

juandsgn

"Although he could not put it into words, he knew not only had they resolved to put him to death, but they were determined to make his death mean more than a mere punishment; that they regarded him as a figment of that black world which they feared and were anxious to keep under control."