potatishkim1

Eunju Kim Kim itibaren Salkati Pathar, Assam 782126, Hindistan itibaren Salkati Pathar, Assam 782126, Hindistan

Okuyucu Eunju Kim Kim itibaren Salkati Pathar, Assam 782126, Hindistan

Eunju Kim Kim itibaren Salkati Pathar, Assam 782126, Hindistan

potatishkim1

Bu kitaptan ne bekleyeceğimi bilmiyordum, çünkü okuduğum diğer tüm kitaplar çocuk kurguları, ama bu harika bir kitaptı! Kitabın her dakikasından keyif aldım! Bu kitabın çoğunun hoşuna gidecek bir kitap olduğunu düşünürüm!

potatishkim1

Translating...

potatishkim1

Bu kitabı sevmek istedim. Gerçekten. Ben Vampir Avcısı Joss Whedon / Buffy'nin her şeyin devasa, devasa, BÜYÜK bir hayranıyım ve Evil Willow'un asla ilgisini bırakmadığı alternatif bir evren fikriyim. Yani, kitabın şovdan döndüğü ve kendi dünyasına girdiği ortaya çıkana kadar. Gördüğünüz gibi, bunun 6. sezonun sonunda farklılaşmaya başlayacağını umuyordum. Willow, kitap başladığında o kadar ileri gidecekti ki, görmeye alıştığımız tanıdık Sunnydale'i neredeyse hiç tanımadık. Bunun yerine, neredeyse hikayenin başlangıcında birleşti ve bu hayal kırıklığını buldum. Sorun şu ki, TV şovundan Evil Willow durmasaydı, bir hikaye olmayacaktı, çünkü dünyayı sona erdirmeyi başardı ve ... işte bu olurdu. Dünya biterdi. Bunda bir hikaye olmadığını anlıyorum. Yine de bu kitabın görünüşe göre “Evil Willow hiç durmazsa ne olacağı” ile ilgili olduğunu düşünüyorum çünkü bununla ilgili değil. Bu, TV Willow'dan biraz farklı bir plana sahip alternatif bir evren Willow ile ilgili. Kendi başına bir Buffy hikayesi olarak, sadece biraz terbiyeli duruyor. Navarro karakterin çoğunun sesini tamamladı, Tara için sakla. Bir hayalet olmanın onu birdenbire çok farklı bir kişi haline getirip getirmediğini bilmiyorum, ancak Ghost Tara ve normal insan Tara, isim ve görünümden başka bir şeyle bağlantı kurmuyor gibi görünüyor. Onun konuşma yolları ve genel tavırları orada değil ve Tara'yı ahlaki açıdan doğru olan herhangi bir hayaletle değiştirebileceğinizi ve hikayenin hemen hemen aynı olacağını hissettim. Hikaye standartın biraz altında olsa da, televizyon programlarına dayanan romanlardan beklemem mümkün. Bu korkunç değil, ama Willow'un oluşturduğu tehdit asla bir kitabı temel alacak kadar ciddi hissetmiyor. Genel olarak, daha kötü olabilirdi, ama aynı zamanda çok daha iyi olabilirdi.

potatishkim1

Bu Mystic ve Rider olan ilkinden daha zayıf. Muhtemelen ana karakter, Kirra, sadece bir şekil değiştirici olmasına rağmen, daha az ilginç. Ancak öneri biraz roman, Kirra'nın kız kardeşi Casserah, ailesinin siyasi gücünü güçlendirmek için kırsal bir tur yapmak istemiyor, bu yüzden Kirra onun yerine gidiyor. Roman, kız kardeşinin görünüşünü giyerken ve onun için açıkça daha iyi olacak olan çocukluk arkadaşını görmezden gelirken birine aşık olmak gibi gerçekten aptalca şeyler yapmaktan dolayı Kirra'yı boğma arzumdan çok acı çekiyor. Ama sonunda daha çok aynı. Herkes mistik peşinde. Son.

potatishkim1

It was good, but I think I was expecting too much from it.