varasang34b5

Korn V V itibaren 55300 Şabanoğlu Organize Sanayi Bölgesi/Tekkeköy/Samsun, Türkiye itibaren 55300 Şabanoğlu Organize Sanayi Bölgesi/Tekkeköy/Samsun, Türkiye

Okuyucu Korn V V itibaren 55300 Şabanoğlu Organize Sanayi Bölgesi/Tekkeköy/Samsun, Türkiye

Korn V V itibaren 55300 Şabanoğlu Organize Sanayi Bölgesi/Tekkeköy/Samsun, Türkiye

varasang34b5

Bunu okumak kesinlikle yemek yeme tarzımı altüst etti, umarım daha iyisi için. Bir noktada vejetaryenlik ve veganlıktan bahsediyor ve Fransızlara karşı, diyetinizdeki her türlü kısıtlamanın kaba kabul edildiğini ve yerel olarak yemek yemeye çalışmanın veya endüstriyel olarak işlenmeyen yiyeceklerin hakaret gibi hissedebileceğini belirtti. Bir yemeğe konuk olduğunuzda diyet kısıtlaması. Başkalarının bir şeylerin nereden geldiğini ve bunun gibi bir şeyin etkisini anlamalarını sağlamak istediğinizde kendinizi iyi hissetmemek zordur. Bu bir bakıma, bu kitap beni herkesin yeme biçimindeki her türlü değişiklik için biraz umutsuz hale getirdi - bu büyük ve imkansız bir savaş gibi görünüyor. Bu kitapta ayrıca virgül konusunda kesinlikle katılmamaya çalıştığım gerçekten sinir bozucu bir gramer tarzı var. Katılımcılar ve uzun edatlı ifadeler gibi cümlelerde bazı giriş ifadelerinden sonra kullanılmazlar ve genellikle karışıklığa neden olurlar. Topalım, biliyorum.

varasang34b5

Bu kitap okuyucuyu gerçekten kendi dünyasına yerleştiriyor.

varasang34b5

Gerçekten harika bir konsept ve hikaye. Bir Zaman Yolcusunun karısı Alacakaranlık ile tanışıyor. Ya da böyle bir şey. Ancak, yazarın buna bir devam yazmazsa, boşa harcanan zaman nedeniyle 4 yıldız puanımı 1 yıldız olarak değiştirdiğimi söyleyeyim! (birçok cevaplanmamış soru ...)