joanaamaral

Joana Ferreira Do Amaral Ferreira Do Amaral itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Joana Ferreira Do Amaral Ferreira Do Amaral itibaren Texas

Joana Ferreira Do Amaral Ferreira Do Amaral itibaren Texas

joanaamaral

Warhol Zen.

joanaamaral

Zevk. Başka bir dedektif yazım dönemi.

joanaamaral

(Kitap) tedarikçisinde: http://wp.me/p1D93k-k7

joanaamaral

Değirmencilik türü fantazi. Eğer tüm ev işleri yapılır bir yaz öğleden sonra harcamak için hoş bir yol değil, ama kesinlikle yolumdan gitmek için bir şey değil.

joanaamaral

İyi kitap; beni okumaya devam etti. E-postanın şüpheli kullanımlarını ve "eczacılık" partilerinin görülme sıklığını içeren çok çağdaş olmasını sevdim.

joanaamaral

Bu kitap şok ediciydi. Telefon rehberinde listelenen, ironik bir şekilde Harry adında ancak Harry Potter ile hiçbir ilişkisi olmayan bir sihirbazla ilgili. Büyüler ve büyü için açıklamaları inanılmaz derecede inandırıcıdır ve büyüleyici bulduğum iyi düşünülmüş bir arka plana ve dünyaya işaret ediyor. Kesinlikle sonraki olanları okumak.

joanaamaral

Foer bir gazeteci olarak bir bellek yarışması düzenledi ve sonra birkaç önemli etkinlikte yarıştı. Kitabı, bellek konusunu geniş, tarihsel bir bağlamda ele alıyor ve kendisini bu zihinsel sporda rakipler tarafından kullanılan tekniklerle sınırlandırmıyor. Bazı teknikler binlerce yıl için bilinmektedir ve klasik Avrupa medeniyetinden kaynaklanmıştır. Ezberleme yeteneği, hem okuryazar olmayan toplumlarda hem de kitaplar sadece el yazmasında mevcut olduğunda değerli bir beceriydi. Ayrıca, kaydırma şeklinde erken kitaplarda genellikle modern bir kitabın belirli bir metni incelemesini kolaylaştıran kelimeler, noktalama işaretleri, içindekiler ve dizinler arasındaki boşluklar yoktu. film, dijital medya, bilgisayarlar, internet ve akıllı telefonlar. Bununla birlikte, hastalık veya kaza yoluyla neredeyse tüm bilinçli anılarını kaybeden bireyler, kendileri için önemli bir şey kaybetmiş gibi görünüyor.