stompex

Stompex Pompexs Pompexs itibaren Benlidere Köyü, 31350 Benlidere Köyü/Belen/Hatay, Türkiye itibaren Benlidere Köyü, 31350 Benlidere Köyü/Belen/Hatay, Türkiye

Okuyucu Stompex Pompexs Pompexs itibaren Benlidere Köyü, 31350 Benlidere Köyü/Belen/Hatay, Türkiye

Stompex Pompexs Pompexs itibaren Benlidere Köyü, 31350 Benlidere Köyü/Belen/Hatay, Türkiye

stompex

SEVDİM

stompex

Değerli Ramotswe'yi ve onun “geleneksel yapısını” seviyorum. Hayata bu kadar dikkatli ve maceracı bir şekilde yaklaşmasını seviyorum - doğrudan, şöyle diyor: Seni gözlemleyeceğim, seni düşüneceğim, takdir ediyorum ve bunu yaparken seni bekliyorum bana günlük harikalarını vermek için. dizinin daha önce hiç bulunmadığım ve henüz bildiğimi hissettiğim bir yerde ne kadar hatırlatıcı olduğunu seviyorum - Smith'in Botsvana, Afrika için derin bir sevgisi var ve romanlardan akıyor. hikayeler doyurucu ve sessizdir ve çay içmek ve hayatı düşünmek istemenize neden olur, zihninizin hem hayatın derin, basit gerçekleri hem de günün daha az derin, ilginç olayları etrafında mutlu bir şekilde dolaşmasına izin verir.

stompex

Would be four stars, but I am docking one for length, the cliffhanger ending, and for the fact that it is the first of a trilogy. The next one is to be released in 2012, and I suppose I will read it if I remember by then.