treystudio

TREY Digital Studio Digital Studio itibaren Hà Nam Province, Vietnam itibaren Hà Nam Province, Vietnam

Okuyucu TREY Digital Studio Digital Studio itibaren Hà Nam Province, Vietnam

TREY Digital Studio Digital Studio itibaren Hà Nam Province, Vietnam

treystudio

Sadece üç günde okuyun (insanlarla çalışıyorum) ve harika olmasına rağmen, genellikle HEA mutlaka en iyi şey değildir, bazen en iyi o savaşçılar ve vampirler sadece içeride insan olabilir ...

treystudio

Birçok cins listeleyen hoş görünümlü bir kitap. Özellikle ırklardan ziyade genel olarak köpekler hakkında bilgi vermek amaçlanmıştır.

treystudio

Alan Moore'un üstün Superman hikayelerinin antolojisi. Alan Moore. Yeterince söylendi. Ama gerçekten, ayrı ayrı derecelendirdiğimi düşünüyorum, çünkü hepsini kesinlikle okumuştum.

treystudio

33. "Ucuz" bir Palyaço Flipside. Temel hikaye, 10 yıl önce bir düğün tarihi belirledikten sonra onu terk etti, ateşli bir atlet haline geldi ve şimdi hayatına geri döndü. Son 10 yılını bir "lanet" altında geçirdi - çıktığı veya nişanlandığı her adam aniden kazaya eğilimli hale geliyor. Laneti sona erdirmek için onun ve teyzesi arasında yarı pişmiş bir plan uzun bir parodi ve yanlış adım çizgisi başlatır, ancak sonsuza dek mutlu bir şekilde sona erer.

treystudio

Bu çığır açan bir edebiyat değil ve biraz tahmin edilebilirdi, ama dört yıldız veriyorum çünkü sonuna kadar okumak için her zaman okumak / dinlemek istedim. Yazarın bu dağınık genç karakteri ve sesini mükemmelleştiren BÜYÜK bir iş yaptığını düşündüm, dünyada bir işlev bozukluğu olduğunu, aynı zamanda gerçekten iyi, mutlu insanları gösterdiğini sevdim. YA kurgu sevenler için şiddetle tavsiye edilir.

treystudio

Eğlenceli bir okuma. Süper zengin insanlar hakkında okumayı seviyorum- her zaman beni mutlu ediyor sadece orta sınıfım.

treystudio

Another book about heroism for young kids. I really liked it. A short book, but it helped shape my child's imagination on warfare and honor.

treystudio

This book was so incredibly beautifully written, I almost wish I hadn't watched the movie first, because the movie was so dead on. Barring the choices of who played Cee and Robbie, not that Knightly and McAvoy aren't good actors, but Robbie's supposed to be very big and strong, McAvoy, is kind of slender. But that didn't bother me as much as Knightly, she's supposed to be beautiful but horse-faced...not quite pictureing Knightly for that. So because the movie and book were almost identical everytime I read a sentence of beautiful imagery prosed by McEwan, I pictured a scene from the movie, whether or not that's a good thing or bad thing I can't tell. I can't decide if I like the book better or the movie better. It was tough because I knew exactly what was going to happen as I read the book, but you know what, still by the end of part one I was in tears. When Robbie's mom is screaming "liars, LIARS!" it got to me, it was so heart breaking. I have a couple of quotes dog-earred in my book, but I'm at work now so I'll add them later.

treystudio

Not my favorite. The story was lost on the kids, they just didn't seem to connect with it.

treystudio

erm, i read this because it was there? it's an example of korean seinen (i don't know the official name for the genre) and interesting as such, but i can't say it grabbed me. the art was complicated and i get impatient with that style of frenzied slapstick.

treystudio

classic for designers/design students