cassioferrani

C itibaren 39212 Fontibre, Cantabria, İspanya itibaren 39212 Fontibre, Cantabria, İspanya

Okuyucu C itibaren 39212 Fontibre, Cantabria, İspanya

C itibaren 39212 Fontibre, Cantabria, İspanya

cassioferrani

Gerçekten iyi eğlenceler var! Nancy'nin biraz fazla mükemmel olduğunu düşündüm!

cassioferrani

Kavramlar sağduydu ve kitap bana zaten bilmediğim bir şey söylemedi. Bu adamın "zengin babası" nı oluşturduğunu ve insanların varlığını aramaya çalıştıklarını ama hiçbir yerde "zengin babası" bulamadıklarını duydum. Bu kitabın ve yazdığı diğer tüm kitapların güvenilirliğini ve güvenilirliğini sorgulamama neden oluyor.

cassioferrani

** spoiler uyarısı ** Mart Menekşeleri - Zengin tycoon'un kızı ve hukuktaki oğlu kasadan çalınan kağıtlarla yangında ölür. Kızı kurdu ve gerçekten onu değil. BG, polisten saklanmak için kendini tutukladığında güvenli krakeri bulmak için toplama kampına girmek zorunda. Kampta hepatitusun üstündeki BG ile yatakta ölür. Berlin'deki Soluk Ceza - Seri katil, bir Yahudi onları öldürüyor gibi görünmesini sağlamaya çalışan aryanlı kızları öldürüyor. Savaştan sonra Viyana'da bir Alman Requiem Seti BG'den eski bir Kripo meslektaşının bir Amerikan'ı öldürmekten masum olduğunu kanıtlamak için Ruslar tarafından oraya gitmesi isteniyor. BG, diğer tarafa girmek için kadın criuier ile birlikte tutuklanmak zorunda. Ölü oldukları bilinen eski Nazileri içeren bir örgüt yönettikleri anlaşılıyor.

cassioferrani

Güzel hikaye

cassioferrani

Hilarious--although I found the author a little snobbish. And I question his empathy for the natural world--esp animals that invade "his" turf.