reyographer

Elizabeth Reyes Reyes itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Elizabeth Reyes Reyes itibaren Texas

Elizabeth Reyes Reyes itibaren Texas

reyographer

Bunu hobi dükkanından aldığımı hatırlıyorum. Bu kitabı çok sevdim.

reyographer

gerçekten iyi çok akılda kalıcı

reyographer

Bu kitabı çok sevdim. Bir bilimkurgu kitabı değil; bu gerçekten bir aşk hikayesi. Ancak zaman yolculuğuna ilgi duyuyorsanız, her şeyin gerçekleştiği harika bir yol yaratır (kendiliğinden). Yapmasanız bile, bu kitap kim olduğumuza, ne olduğumuza ve sevgiyi nasıl oluşturduğumuza dair inanılmaz bir aşk hikayesidir. Yaptıklarımızın bizi ve diğerlerini her zaman anlayamayacağımız şekilde nasıl etkilediğini ve düşünecek, okuyacak ve sevecek çok şeyiniz olduğunu ekleyin.

reyographer

Bu adamlara bayılıyorum! Bu kitabın çıkmasını bekleyemedim ve bu gece eve gelir gelmez onu indirip okudum. Bu ikisi için ne güzel bir hikaye. Derek'in ailesine ve düğünden önce Elliot ve Derek'e nasıl davrandıklarına çok kızdım - özellikle de tüm aptallığı kışkırtan ürpertici BIL. Derek'in onlara karşı durduğunu ve "hoşgörü" gibi kelimeleri dinlemek zorunda kaldığı yerde kalmadığını sevmiştim. Ve aklına geldi. Bu eğlenceli çift için harika bir sonuç.

reyographer

I love John le Carre. His books Tinker Tailor Soldier Spy, Our Game, Smiley's People & Night Manager are some of my all-time favorite reads. But Absolute Friends wasn't up to his (admittedly high) standard. It was lugubrious until about the last 2 chapters of the book & I pretty much slogged through it. The characters weren't likable (with the exception maybe of his Turkish significant-other & her delightful pre-teen son, about which there was precious little in the plot).