gutsandglory

Guts itibaren Alati, West Bengal, Hindistan itibaren Alati, West Bengal, Hindistan

Okuyucu Guts itibaren Alati, West Bengal, Hindistan

Guts itibaren Alati, West Bengal, Hindistan

gutsandglory

Bu inanılmaz bir kitaptı. Son sayfayı açtıktan uzun süre sonra hala sarkıyordum. 1941'de Almanya Yahudileri toplayıp onları toplama kamplarına atarken, Stalin liderliğindeki Rusya da Litvanya, Letonya ve Estonya halkına aynısını yaptı. Bütün aileler gecenin ölüsünde toplandılar, sığır arabalarına atıldılar ve günlerce başka alanlara atıldılar ve çalışma kamplarına yerleştirildiler. Neden? Sadece Stalin ile aynı fikirde olmadıkları için. Bu, başlangıçta on beş olan Lina tarafından anlatılır. O, annesi ve erkek kardeşi evlerinden çıkarılır ve sığır arabasıyla bir çalışma kampına çekilir. Gece yarısı açlık, açlık, dayak ve kulübelerinden çekilerek uğraşıyorlar. Lina'nın annesi Ruslar için casusluk yapmak veya çocuklarını açlıktan izlemek arasında bir seçim yapmalıdır. Lina, esirleri için nefret ve ebeveynlerinden affedilme öğretileri ile savaşır. Üçü de babaları ve kocası hakkında sürekli merak ve endişe duyuyor. O nerede? İncelemenin tamamını okumak için lütfen şu bağlantıyı tıklayın: http: //wwwbookbabe.blogspot.com/2011 / ...

gutsandglory

İlk olarak Doodle's Book Blog'da yayınlanan inceleme Bu Jennifer Echols tarafından okuduğum ikinci kitap ve bunun bir Sevgililer Günü yazısı olarak mükemmel olacağını düşündüm. Bu kitap okuyucunun zevk alması için gerilim, kargaşa ve romantizm sunuyor. Peki Zoey Komutanı kim? Herkesin arkadaşı olan akıllı, yetenekli bir kız. Ama aynı zamanda ebeveynlerin boşanmasıyla çok şey yaşıyor ve annesinin zihinsel çöküşü iki en iyi arkadaşına söyleyemiyor. Keke ve Lila annesiyle ilgili hiçbir şey bilmiyorlar, sadece şehir dışındalar. Brandon, futbol takımının yıldızı ve ne demek istediğimi biliyorsanız, etrafta dolaşmaya eğilimli adam. Tüm kız sorunları için Zoey'e gider ve onu tatlı bir insan ve iyi bir arkadaş olarak bulur. Peki Doug? Dokuzuncu sınıfta juvie'ye giden yüzücü, yüzme takımındaki yıldız ve Zoey adamı anısını kaybettiğinde dönüyor. İki kez okuduğumda bu kitabı okumaktan gerçekten keyif aldım. Bu kitap bana herkesin hatırlaması gereken iki şey gösterdi. Bir, yalan söylemek seni hiçbir yere götürmez. Eğer bir şey varsa, en çok güvendiğiniz kişilere zarar verir çünkü onlara bilgi ile güvenemezdiniz. Ve iki, bazen sadece gözlerinizi açmanız ve önünüzde doğru olanı fark etmeniz gerekir. Bu kitap biraz yavaş başladı, ancak durgunluk sırasında sağlanan tüm bilgiler kitabın sonunda bir araya gelmesine yardımcı oluyor. Okuduğum anların çenemin düşeceği, yüzümü örttüğüm ve "Gerçekten" ve güleceğim diğer anlara giderdim. Genel olarak, bu kitap iyi bir kahkaha veya facepalm anına ihtiyacım olduğunda her zaman oturabileceğim harika bir okuma.

gutsandglory

Fallen Star serisinin ikinci kitabını birincisi kadar iyi buldum. Büyüleyici dünyanın çok daha fazlası ortaya çıktı. Vampirler, öngörücüler ve tabii ki yeraltı hakkında daha fazla şey öğrendim. Karakterler arasındaki ilişkiyi biraz garip buldum, çünkü birbirlerinden bir şeyler saklıyorlar. Bir şekilde ilginç kılıyor çünkü onlar hakkında her şeyi bir kerede öğrenmiyorsunuz. Ama bu, birbirlerine karşı sahip oldukları tüm güçlü duyguları akılda tutmayı garip kılıyor. Gerçi eğlenceli oldu.

gutsandglory

If the second book in any given trilogy is traditionally the weakest, Rothfuss has little to worry about. This second installment of his fantasy trilogy is as epic in nature as the first. This series truly does rival the Lord of Rings. It's that good. Start with the first, though, these are not stand-alones!

gutsandglory

I just love Richelle Mead's series!! All of the events seem to fit together perfectly and at the end of the books i'm always like O_o. I loved this one...but I HATED the ending..I hope Richelle finds a way to make it turn out good!