smugasta

Marysya Rudska Rudska itibaren Rolla, MO, Birleşik Devletler itibaren Rolla, MO, Birleşik Devletler

Okuyucu Marysya Rudska Rudska itibaren Rolla, MO, Birleşik Devletler

Marysya Rudska Rudska itibaren Rolla, MO, Birleşik Devletler

smugasta

İki yıldızlı bir inceleme ile son derece cömert olduğumu hissediyorum. Kitap, orijinali tatmin edici bir şekilde geliştirme potansiyeline sahipti, ancak bunun yerine, orijinaline eşit olmayan iki parçalı bir devam filminin sadece ilk yarısı. Bu roman şaşırtıcı Ejderha Dövmeli Kız'dan çok daha epizodik ve üçlemenin üçüncü kısmı olmadan kendi başına duramadı. İlk kitap olabilir. Daha da sorunlu olan kitap, görünüşte seks kaçakçılığıyla ilgili, ancak bu uygulamanın kurbanları ile çok fazla zaman geçirmiyoruz veya çok fazla zaman harcıyoruz. Sözde konu, bürokratların ve casusların gölgeli ve korkutucu eylemlerine çok daha fazla odaklanarak, arka planın derinliklerinde, keşfedilmemiş durumda. Eşsiz Lisbeth Salander elbette bunu korkunç bir kitap olmaktan kurtarıyor, ancak tavsiye edemem.

smugasta

İlk 50 sayfa, birçok kitap gibi, içgörünün açıklığa kavuşturulmasının, çoğumuzun "kendimizle ve birbirimizle yaşamaya çalışırken karşılaştığımız sorunlar" (ilk cümle) hakkındaki huzursuz sorulara cevap vereceğini öne sürdü. "Bozulmuş olanların idealleri üç ana açıdan yüksektir. Birincisi, belirsiz olmaları anlamında yüksektirler. Belirsiz olmak, tanımak zordur, farkedilmeleri zor, anlaşılması zor görünür. İdealleri belirsiz bir şekilde tanımlanmış olan ve onlara ulaşıp ulaşmadığını belirlemenin kesin bir yolu olmadığından kaynaklanan talihsizliktir, bu nedenle başarısızlığa uğradığı endişe verici inancını sürdürür ve ideallerinin zor olduğuna ikna olur. Ulaşılması zor idealler, her ne kadar öncelikle birisinin bunları gerçekleştirip gerçekleştirmediğinden emin olmasa da, yüksek ideallerin pratik etkisi vardır. " IFD hastalığı: moral bozukluğu için hayal kırıklığına idealizm (Üniversite öğrencileri arasında yaygındır! Hahaha) "Sözlü Koza", / Aristorist "A / değil A sorularına dayanan kötü sorulardan kaynaklanır. Johnson, iyi bir soruyu neyin oluşturduğunu (oluşturmama: yapması gereken, nasıl, doğru, yanlış, nedene neden olan ve "sorular - burada özetlemek zor), iyi bilim ve sözlü iletişimde gözlenen davranış niteliklerini tanımlamaya devam eder. kelimeler ve gerçekte problemin spesifik doğası arasında bir kopukluk gösterebilir Örneğin, kişinin sadece belirli konular hakkında konuşabilmek için gerçeklikten koptuğu "İçerik Sertliği" hakkında konuşurken Johnson'un cümlesinden hoşlandım: "Bu sadece bir 'kültür' işareti ya da boş zaman rozeti değil. çok çeşitli çıkarları ifade etmek ve geliştirmek için düpedüz sağlıklıdır. " (Sf 254) .... "Dünyadaki en gelişmiş sözel uzmanlar deli sığınma yerlerinde bulunabilirler" Ya da, kronik kötümserlerin ve çok yıllık Pollyanas projelerinin bilinçsizce "Değerlendirmesel Sertlik" in anlamsal kopukluğu hakkında ve durumun özelliklerine bakılmaksızın aynı genel görüşü olağanüstü derecelere kadar, "Sözlü filtrelerden geçtiğini görüyoruz" (Sf 261) Birisi, "Ne tür gözlemlerin veya rapor edilen gözlemlerin cevap vermeye hizmet edeceğini sormalıdır. [böyle ve böyle:] bir soru mu? " Kitabın ikinci yarısı büyük ölçüde modası geçmiş bir bilimdir ve psikozlarda ve psikoturoslarda bulunan aşırı uyumsuzluk vakalarının aksine "normal" in karşılaştırılmasına bir nokta verir. Genel olarak, Johnson'un semantiğinin pratik uygulaması, teorinin başlangıçta daha azını verdi. Ayrıca önerdiği bilimsel standartlara uygun görünmüyordu. İlk 80 sayfayı tavsiye ederim.

smugasta

Bu kitap hiç de öyle olacağını sanmıyordum - dağınık bir macera hikayesi ters gitti. Bunun yerine, insanların hayatı tehdit eden durumlarda nasıl tepki verebileceğiyle ilgilidir. Gerçekten önemli rol oynayan sadece 4 karakter var, ancak çevrelerinde gerçekleşen diğer etkinlikler önemliydi ve sonları biraz zayıf olsa da kitap sürprizlerle dolu.

smugasta

Chucks kitapları hakkında objektif olmak konusunda itiraf edilmiş bir sorunum olsa da, Survivor'un gerçekten iyi bir kitap olduğunu güvenle söyleyebilirim. GERÇEKTEN iyi bir kitap. Son kitaplarından bazıları biraz zayıf görünüyordu ama bu zayıf değil. Arsa güçlü, karakterler karmaşık, görüntüler inanılmaz. Hızlı okuyor, ağır değil ama bir parça saçmalık değerinde kitap harcadığınızı hissetmiyor.

smugasta

Kesinlikle önemli bir çalışma, özellikle Amerikan Kızılderili topluluğu için, ancak Ölüler Almanak kadar radikal veya karmaşık değil.

smugasta

This review is for J.R. Ward's "The Story of Son" only Orginally Read in Aug 2011 Reread Aug 2014 I first read this back in 2011, and I devoured so I decided to revisit Michael & Claire. When reading every new BDB book that is released, Michael is always in the back of my mind, I somehow always wish he will make an appearance somewhere in the series (perhaps when we learn more of the missing Brother Murhder, since they seem to resemble each other with the black & red hair). This was a (too short) stand alone novella, I loooooved Michael, and Claire was freaking awesome! Great storyline, great characters, and nice epilogue. My only complaint is that I wish it were longer!! Update: This tasty little morsel will be released as a stand alone Novella. Scheduled release date 4/14/15 ($3.99). Originally published in the Dead After Dark anthology. Amazon link: http://www.amazon.com/Story-Son-Dark-...