marcsampson

Marc Sampson Sampson itibaren Sofular Köyü, 78400 Sofular Köyü/Eskipazar/Karabük, Türkiye itibaren Sofular Köyü, 78400 Sofular Köyü/Eskipazar/Karabük, Türkiye

Okuyucu Marc Sampson Sampson itibaren Sofular Köyü, 78400 Sofular Köyü/Eskipazar/Karabük, Türkiye

Marc Sampson Sampson itibaren Sofular Köyü, 78400 Sofular Köyü/Eskipazar/Karabük, Türkiye

marcsampson

Bu, Bolitar dizisinde 10. romanı olmasına rağmen, Coben karakterlerinin durgunlaşmasını engelledi. Myron'dan eski bir müşterinin kocasını bulması istenir; kayınbiraderini olmasını beklediği son yerde görür ve ailesi sağlık sorunları ile karşılaşırken yabancılaşmış kardeşini arar. Win'in yanında destek sağlamasıyla Myrons mükemmelleşir ve arsa kıvrımları ve dönüşleri saf Coben'dir.

marcsampson

Senaryoyu bir deneme yazmak için kullandım: Yetenekli Bay Ripley'de fasyonun psikanalitik okuması. Bu yıl yazdığım en iyi ve en eğlenceli kağıt olabilir. Filmdeki farklı ceketleri (Princeton, vale, kadife, akşam yemeği ceketi) takip ederek Freud ve Lacan'ı Tom'un Dickie Greenleaf'ın kimliğini uygun hale getirmek için güdülerini çözmek için kullanıyorum.

marcsampson

Bunu çok beğendim! Bu kitap okumak için bir değer! =)

marcsampson

Bunun iyi yazılmış olduğunu düşündüm, ancak bu durumda birbirleriyle temas eden aşırı kişilikler benim için pek olası görünmüyordu.