atiboy

K itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu K itibaren Texas

K itibaren Texas

atiboy

En sevdiğim kitaplardan biri. Jane Austen, İngiliz toplumunun yaşamını 18. yüzyılın sonları ve 19.

atiboy

** spoiler alarmı ** Clair'in harika bir mutlu kız çocuğu olduğu sonunu seviyorum. Kitabın bitmesinden nefret ettim, kimsenin yangınlar için provası yapılmadı. Ayrıca, böyle bir ayakta duran bir oğlun, bir fahişe ile gittiğinde ailesinin öldüğünü düşünmesini tercih etmesinden nefret ediyorum. Bu gerçekten beni çok kızdırdı çünkü ailenin gerçekten kapanması gerekti.

atiboy

İlk kitap beni heyecanlandırdı, ikincisi beni yakaladı, üçüncüsü beni ağlattı. (Ve beni de yakaladı; tek bir okul günü okudum.) Böyle güçlü bir nesir - özellikle genellikle tatsız ilk kişi için, gergin anlatım; böyle yoğun ve kalbi kıran karakterler; ve böyle iyi entegre olmuş bir dünya, modern YA kurgusunda nadirdir. Dizi için eleştirisiz değilim, ama eleştirilerim nesnel değil kişisel gerekçelere dayanıyor, bu yüzden onları burada seslendirmeyeceğim. Dizi herkes için değil: güçlü bir mide, iyi oynanan aşk üçgenleri için hoşgörü ve sevgili karakterlerin korkunç ölümlerden öldüğünü görmek için istekli olma, potansiyel okuyucular için bir zorunluluktur. Evet, ve birden fazla olaydan sonra daha fazla kapanma olabileceğini söyleyeceğim - hayat yine de her zaman istenen kapamayı vermez; sadece okuyucuların hoşlandığı bir şey. Buna rağmen - çağlarda okuduğum en iyi yeni kitaplardan biri.

atiboy

Vejetaryenliğin uzun tarihi ve arkasındaki felsefeye ilginç bir bakış.

atiboy

Bu kitabı çok beğendim. Bu zaman dilimi hakkında daha fazla tarihsel bilgi sahibi olmak her zaman iyidir.

atiboy

Vay. Bu kitap kadar bağımlılık yaratan bir şey okuduğumdan bu yana yıllar geçti. Ya okuyordum, düşünüyordum ya da (kelimenin tam anlamıyla) hayal ediyordum. Büyülü.

atiboy

Liam, Delaneys'e aitliğini sürdürür. Bu sefer onu bir iş ortağı eğlendirmek için kullanıyorlar. Marks'a bu kez Liam'ın muamelesinde hayal kırıklığına uğradım, onu fahişe ettikten sonra incitti. Ve ikizler bu sefer bile öpmediler! Liams ilk kişi pov sadece komik.

atiboy

Bu, yayınlandığından beri bu kitabı üçüncü kez okuyorum. Her seferinde ilk gibi görünüyor. Hayatımın bir süredir tecrübe ettiği bir bulmaca getirdi. Bu konuda blogumda yazdım: http: //abundance.blogs.com/intothelig ...

atiboy

Küçük çocuklar için olsa da, yetişkinlerin bunu sevebileceğini düşünüyorum. Ayrıca Henry ve Mudge'nin yaptıkları şeylerin sadece çocuklar için değil, bazılarının da bir şeyler öğrettiğini düşünüyorum.

atiboy

Lee Thompson'dan bir başka harika, otantik hikaye.

atiboy

Seriously depressing. But, unfortunately very true. What really comes through in a book like this for me is how much the balance of power in society has shifted slightly, but has remained essentially unchanged. Basically the reins of power are in the hands of fewer and fewer; the oligarchical structures that have always maintained control have shrunken, distilled themselves, and ossified into seemingly invulnerable arrangements. Umrigar's thesis is (among others): if you're poor, you're screwed. It will only be a matter of time before the rich chews you up and spits you out, i.e. uses and/or exploits you and then destroys you when your usefulness is at an end. I recoil from this conclusion, but I also can't whole heartedly refute the veracity of the assertion. Being poor, as I pretty much am being that I'm one or two paychecks away from living on the street, you can see where the depressing part arises.

atiboy

This interactive book will have you jumping, wiggling, dancing, pretending, and most importantly laughing! Great read-a-loud! Early Literacy Skills: Narrative Skills Phonological Awareness Print Awareness Print Motivation Vocabulary