pretty_kiwi

Fernanda Oi Oi itibaren Naya Bazar, Uttar Pradesh 221409, Hindistan itibaren Naya Bazar, Uttar Pradesh 221409, Hindistan

Okuyucu Fernanda Oi Oi itibaren Naya Bazar, Uttar Pradesh 221409, Hindistan

Fernanda Oi Oi itibaren Naya Bazar, Uttar Pradesh 221409, Hindistan

pretty_kiwi

Bu kitabı çok sevdim. Otobiyografileri ve sıkıntılı yaşamları seviyorsanız, bu harika bir okuma. İndiremedim.

pretty_kiwi

Eğlenceli ve sıradışı genç romantizm için, birkaç kişi Rachel Cohn ve David Levithan'ın yazma ekibini yenebilir. Sadece iç açıcı aşk hikayeleri yazmakla kalmıyor, aynı zamanda eğlenceli ve benzersiz bir şekilde yazıyorlar.

pretty_kiwi

Vaov! Bu harika bir kitap :)

pretty_kiwi

Bu kitap, güzel resimlerle astronomik keşiflerin tarihi hakkında çok ayrıntılı bilgi veriyor.

pretty_kiwi

İki nedenden dolayı bu kitabı okurken çok zorlandım. Her şeyden önce, ailenin yaşlanan patriği Albert hariç, karakterlerden herhangi birini sevmenin imkansız olduğunu gördüm. İkincisi, büyükbabam yaklaşık 10 yaşındayken Parkinson Hastalığından kaynaklanan komplikasyonlardan öldü ve Albert'in demansa aşamalı düşüşünün ayrıntılı hesabını okumak son derece zordu. Genel olarak, iç karartıcı bir kitap ama iyi yazılmış bir kitap ... Kesinlikle tavsiye ederim, ama aynı zamanda sizi duygusal olarak tüketeceği konusunda bir uyarı vermek istiyorum.

pretty_kiwi

Bu benim ilk Annnie Proulx'um ve üç mükemmel okuyucu ile ses formatında. Bu hikayeler çoraplarımı yere serdi. Onun karakter tanımları ve Wyoming manzara bana orada olduğumu hissettirdi, sert havaya katlandı, seyrek manzaraları takdir etti, karakterlerini bir sonraki tablodan gözlemledi, çünkü Kaliforniya'nın çok kırsal, gerileme bölgesinde aynı kum. Annie Proulx'un yazdığı her şeyi okumaya devam edeceğim.