colleenj

Colleen Jennings Jennings itibaren 6369 GJ Simpelveld, Hollanda itibaren 6369 GJ Simpelveld, Hollanda

Okuyucu Colleen Jennings Jennings itibaren 6369 GJ Simpelveld, Hollanda

Colleen Jennings Jennings itibaren 6369 GJ Simpelveld, Hollanda

colleenj

James Patterson'un son zamanlarda daha iyi kitaplarından biri. Alex Cross, tehlikeli bir katili bulmak için Afrika'ya gider, ancak bu durumda insandır ve normalde onu öldürecek bazı şeyler yapar. Ailesini riske atıyor ve bana sorarsanız biraz bencil, ama bitirmem gereken biriydi.

colleenj

Sebastian St. Cyr gizemlerindeki dördüncü taksit, bu kitap 3. kitap bittikten 8 ay sonra ortaya çıkıyor. Yine de 3. kitabın sonunda yapılan şok edici vahiyden dolayı, Sebastian araya giren ayları çeşitli sarhoş sefahatlerde geçirdi. Ancak tüm bu değişiklikler, meşhur Lord Jarvis'in kızı Hero Jarvis, Quakers tarafından işletilen Magdalene House'da sekiz "kirli güvercin" in öldürülmesine tanık olduğunda. Kısmen Lord Jarvis'e rağmen, kısmen herkesin cinayetleri örtbas etmek için neden bu kadar acele ettiğini merak ettiği için, St Cyr, Hero'nun Hero'nun Kalite'nin düştüğünden şüphelendiği belirli bir fahişenin kimliğini bulmasına yardım etmeyi kabul eder. zor zamanlar. Bunu serideki en iyilerden çok beğendim - sanırım suç daha ikna ediciydi ve hikayenin gerçek tarihsel olaylarla iç içe geçmesini sevdim. Ayrıca Hero, Sebastian ve onların babaları ile hizmetkârlarının bu kitaptaki karakterler olarak daha fazla ete bindiklerini ve bu nedenle daha ilginç olduklarını düşünüyorum!

colleenj

Nothing ever happens in the small town of Marlo . . . until the residents begin seeing their private conversations posted online for everyone to read. Then it’s neighbor against neighbor, friend against friend, as paranoia and violence escalate. The police scramble to identify the person responsible for the posts and pull the plug on the Website before it destroys the town. But what responsibility do the people of the town have for the words they say when they think no one is listening? Life and death are in the power of the tongue. My Review - WOW! This was an awesome book that had me from the very start. I've never thought about how much words mean and can hurt people. This was a wild and twisting story that had me wondering up until the very end. I loved the "Christian" aspect in the book and how it wasn't so overbearing that non-christian people would think Christians are crazy. Does that make sense? Anyhow, I loved how Jenna and Kay ended up figuring each other out. How Kay and Jill became friends. And how Hunter played apart in the story. Amazing, have I mentioned this is an awesome book! I'll definitely be reading more of Rene Gutteridge! And to think I only got this book because it was free on my Nook aka Herbie...So thank you Barnes and Noble for giving it away!

colleenj

These books are so very interesting.. Not your Jacob from twilight kinda Wolf.

colleenj

I love Cecelia Ahern to start with so I had a pretty good idea that I would like this book too. I definitely underestimated how much I would enjoy it. It was a quick read for me and I was sorry when it was over.